Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés?Jelek nélkül?Többi lent.

Szülés?Jelek nélkül?Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

38.hetes terhes vagyok.Tudom,hogy még van idő szülésig és ne türelmetlenkedjek.De kicsit félek mert kevesebbet érzem mozogni,nst-n is azt mondták elég lusta.Azt mondta az orvos,hogy nem úgy látszik mint aki sietni akar ha jól értettem még nem ereszkedett lejjebb.Jósló fájásaim sincsenek se derék fájás meg ilyenek.És örüljek neki tudom mert más meg megmozdulni is alig bír.Csak aggódok,hogy jól van e oda bent.Méhszájról se mond semmit a doki,hogy nyílik e,se a lepényről.Volt akinek semmi jele nem volt tök fitt volt és úgy indult be a szülés?Mert fitt vagyok és pl aludni se alszok kb semmit és álmos se vagyok.



2022. jan. 7. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A mehszajvizsgálat egy fölösleges vizsgálat, abból nem derül ki aztán semmi. Én az első fiam különösebb előjel nélkül szültem, a kiírt napján, ő is lusta volt az utolsó hetekben, de egyébként kibújva is kis Buddha volt...nappal.

Aludni azért próbálj, mert a szüléshez kell az energia és halkan megjegyzem, hogy bárcsak előre lehetne pihenni 🤣

Egyébként úgy indult, mint a mesében. Este fájásokkal, reggel bementünk megnézetni a dokimmal, mert épp ügyeletben volt. Bent fogott és este meg is született. Nem volt leereszkedve. Legfájdalmasabb része volt a vajúdásnak, mikor tulajdonképpen éreztem, amint behelyezkedik a helyére.

2022. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed kevésbé, mert neki is egyre kevesebb a helye. Miért nem kérdezel, ha bizonytalan vagy?

40+4-en indult be minden jel nélkül, már nyílt a méhszáj, amit nem éreztem, NST-n fájások, amiből szintén semmit. Délután érezhető fájások, 5-kor visszamentünk, 10-re megszületett.

2022. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira semmi előjele nem volt, hogy már 5 órája szivárgott a magzatvíz mikor elindultam a kórházba, de biztos voltam benne, hogy jól lecsesznek és hazaküldenek.. A lecseszés megvolt, de azért, mert addig vártam
2022. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

39+6 reggel


Lista, nem nagyon akar kijönni, semmi jele

3000 méhszáj



Este 2,5-3 h alatt megszületett.. ebből 1,5 h volt ami intenzív

2022. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

39+3 hajnalban arra keltem, hogy valami folyik a lábam között.. gondoltam is biztos bepisiltem bár soha nem volt ezzel gond.

Ahogy a wc fölé értem egyben egyszerre elfolyt a magzatvíz, egy darab kósza fájás se volt még akkor se amikor beértünk a kórházba.

2022. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
40+4 szültem, ugyanígy voltam annyi különbséggel, hogy nálam be se lustult a baba. Mert én azt vártam, mikor kezd el kicsit lenyugodni, állítólag a szülésre rápihennek, meg így a végén már helye sincs sok, de nekem nagyon kis virgonc volt végig. De amúgy jóslóim sose voltak, abszolút fitt és energikus voltam a 14. héttől kezdve (addig csak a túlélésre játszottam :D ). Egyszer csak a semmiből megindult, emlékszem is, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon kényelmetlen helyen rugdos a baba, mert folyton felébresztett. Vissza-visszaaludtam, de valahogy mindig felébredtem utána. Gondoltam is, hogy a gyerek már akkor sem hagy aludni, pedig még meg se született :D Aztán még a hasam is csikarni kezdett, egy órán belül 4x is voltam a mosdóban, és még ekkor sem esett le, hogy mi történik. Mentségemre szóljon, hogy hajnali 2kor kezdődött ez az egész :) De végül 10-kor már ki is bújt, szóval nem volt egy hosszú szenvedés :)
2022. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem voltak jelei. Igaz, fittnek nem éreztem magamat, de semmi nem utalt arra, hogy közeleg a szülés. A hasam sem ereszkedett le, ráadásul az első gyerekkel úgy kerültem be rendszeres fájásokkal a kórházba, hogy nem voltam egyáltalán kitágulva. 8-9 óra elteltével született meg a lányom. A fiamnál is menstruáció szerű görcsökkel indult reggel, majd 5-7 perces fájásokkal vitt be a mentő, vele 1 ujjnyira voltam kitágulva, másfél óra múlva megszületett a kisfiam.
2022. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól voltam, 38+1-nél órákig tartott az nst, annyira lusta volt. Másnap délután fájdogált kicsit, biztos voltam benne, hogy kezdődnek a jóslók. Következő reggelre megszültem.
2022. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordulhat minden előjel nélkül a szülésbeindulása. Nagyon sok dologra ami a nagykönyvben levan írva, a szülésről és baba lelustolrol nem mindenkinél valosul meg.
2022. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!