Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben indokolt a...

Ilyen esetben indokolt a császár ?

Figyelt kérdés

40+3 napon csináltak terheléses ctg-t, oxitocint kötöttek be.

Már az elején leesett a baba szívhangja, itt azt mondták ez miatt császár lesz. Az infúziót végig lefolyatták probléma mentesen, még is 6 óra múlva megcsászároztak mert 2 ujjnyira tágultam és nem volt fájás.

Szerintetek ez így rendben van ?

Nem akarom az orvos döntését felül birálni csak szerintem ez nem volt helyes.


2022. jan. 11. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nem tudunk szülni, vagy elkényelmesedtek az orvosok."


Nyilván van egy rakás indokolatlan császár az orvosok miatt is. De orvosként mondom, azért a nők nagy része baromira nem akar ám szülni.

Az előző főorvos nálunk kb. mindenkit levágott (már elnézést a kifejezésért, de az indokolatlan császárra szerintem passzol - ne vegye senki sértésnek), így szinte mindenki vagy először terhes, vagy előzetes császáros.

MINDENKINEK felajánljuk, hogy lehet egy császár után hüvelyen keresztül szülni, azt is elmondjuk, hogy kicsi a hegszétválás kockázata, elmondjuk az ismételt császár kockázatát is...

Tudod hányan akarják egyáltalán megpróbálni a hüvelyi szülést?

30-ból 1. Nálunk legalábbis ez az arány.

2022. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
11: szuper. Akkor legalább látod a problémát. Szerinted mi lenne a megoldás?
2022. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. De én nem fogok hüvelyi szülésre kényszeríteni egy olyan nőt, akinek esze ágában sincs szülni.

Felvilágosítom, leírom, hogy a második császárnak is elég komoly kockázatai lehetnek, ő aláírja, hogy megértette, aztán lelke rajta.

Tapasztalatból mondom: aki nem akar szülni, az nem is fog.

2022. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Én könyörögtem a császárért mégis meg kellett szülnöm. Ilyenkor hol a 60%-nyi indokolatlan császár? És nekem miért nem lehetett?
2022. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
14: védett az orvosod, akkor is, ha neked nem tetszett. Persze, megköszönni ebben az esetben sem fogod, nyilván. Ahogy fordítva sem.
2022. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
14: Ha mindenkit megoperálnánk, aki a vajúdás alatt egyszer is kimondja azt, hogy "szedjék ki belőlem", akkor 100% lenne a császár aránya.
2022. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt orvosom, ügyeletben szültem. Voltunk vagy tizen aznap a szülőszobákon. Igazi nagyüzem volt. Egyszerűbb lett volna futószalagon műteni mindenkit vagy legalább a felét, mégis csak 1 lett császáros és őt is hagyták vajúdni.

Nekem komplikáció lépett fel, mégis lmegszülesztettek” holott titeket olvasva ennél kevesebbért is császároznak. Ja, nem.

2022. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Orulj, hogy nem hagytak tovabb szenvedni. Visszamehetnek tuti eleve programozott csaszart kernek.
2022. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen, én is kimondtam, hogy vegyék ki belőlem. Nem vették , de utólag örülök ,hogy igy alakult. Indított volt..😬
2022. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14%
#11 Tatabánya?
2022. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!