Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 100 kg felett volt kismama,...

100 kg felett volt kismama, aki császárral szült?

Figyelt kérdés

A hasatok hogyan gyógyult utána? Nekem eleve "ráhajló" hasam volt és félek, hogy pont úgy vágnának, hogy utána szintén rafekudne a hasam és nehezen gyógyulna.

Kérlek ne bantsatok.

Volt valaki hasonló súllyal, hogy csaszaroztak?


2022. jan. 23. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem a hasad vágják fel. Ha lógos hasad van, rá fog lóni, jobban oda kell majd figyelni a sebre.
2022. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. A dokim javaslatára egy méretre vágott textilpelust raktam a logós rész alá, hogy ne érjen egymáshoz sehol bőrfelület. Naponta többször cseréltem mikor kezdtem nedvesnek érezni. Álom módon gyógyult a heg.
2022. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
3 csm után kötényhas mellett nem is látszik a hegem.
2022. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendben gyógyult, volt egy belső folyadékgyülem, de nem emiatt. A hegem gyönyörűen meggyógyult, sokszor ápultam octenisepttel.
2022. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem látszik. Egyet függőlegesen is vágtak, 2csm meg vízszintesen. Rálóg, stb. Nekem is azt javasolták, hogy tegyek oda gézt. Szépen gyógyult, nem lett gond belőle.
2022. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem későn javasolták a gézt. 2 hét után is nagyon váladékos volt. Ezután javasolta a gézt a háziorvosom, utána kezdett szépen helyre jönni.
2022. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is látszik a vágás, pedig 2 van egymástól kb egy centire. 😊
2022. jan. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)))
2022. jan. 24. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!