Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jól kijöttetek a szobatársakka...

Jól kijöttetek a szobatársakkal szülés után?

Figyelt kérdés
Sokan beszélgettetek, segítettetek egymásnak? Van aki még évek után is tartja velük a kapcsolatot?
2022. jan. 24. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
4-ágyas szobában voltam, az egyik lánnyal nagyon jól kijöttünk, még mindig tartjuk a kapcsolatot. A másik kettővel nem jöttem ki igazán. Az egyik végig bunkózott, a másik csak simán egy 16 éves kiscsaj volt, aki a mobilját bújta egész nap és a gyerekéhez is én keltem éjjel, mert fel se ébredt a sírására…
2022. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Az első szülésem során volt egy 17 éves roma lány aki szart bele, ha más babája pihent, vagy akár mi pihenni akartunk. Ordítva telefonált megállás nélkül. Az én gyerekem meg éjszaka műsorozott, nagyon fáradt voltam a negyedik nap végére. A másik nővel nem beszéltünk egy nyelvet, de vele nem volt gond. Egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Egy másik szobában lévő anyuka viszont jóbarátnőm lett.


A második szüléskor meg jól elkaptam. Barátok nem lettünk, de időnként beszélünk. A kórházi napokon sem ütöttük le egymást a sok beszéddel, de baj sem volt. 🙂

2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Beszélgettünk, de nem zavartuk egymást, főleg babás dolgokról volt szó :) Aranyosak voltak, de nem tartjuk a kapcsolatot.
2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Raktam kívül 5 anyukával voltam egy szobában, (+5baba) volt 2-3 nő, aki régebbről ismerték egymást, Ők elég jól elszórakoztak ott, de senki más nem kommunikált mással- ahol ők is csak egymással.
2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Kétszer szültem.

Elsőnél jól kijottunk a szobatarsammal, segítettük egymást, figyeltünk a másik babájára mikor pl wc-re ment egyikünk. Két ágyas szoba volt


Második szülés után először egy lány volt a szobatarsam aki még nem szült de be kellett feküdnie 37hetesen, ő is nagyon aranyos volt de zavarba voltam hogy miattunk nem tud aludni éjjel.. De mondta hogy nem zavarja van már neki is gyermeke tudja hogy ez ilyen... Rá is tudtam "bízni" a lányom addig amíg wc-re mentem. Ez két éjszaka volt, harmadik éjszaka is egy aranyos lányt kaptam, de én mentem másnap reggel haza így nem sokat tudtam meg róla mert előző nap szült Így sokat pihent.


Nem tartom a kapcsolatot velük, az első lány nevére emlékszem pedig 6 éve volt

2022. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
2ágyas szobában voltam hétfőtől csütörtökig. Szerda délelőtt jött egy anyuka, addig egyedül voltam. Pár szót váltottunk de semmi érdemleges. Ő is foglalkozott a saját dolgával meg én is.
2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Az első szülésemnél 4 ágyasban voltam, mindenki nagyon kedves és normális volt, figyeltünk egymás babáira is, nem mondom, hogy nem voltunk túl sokan a babákkal együtt, de teljesen kibírható volt, a kapcsolatot nem tartjuk senkivel. A második szülésemnél 2 ágyasban voltam végig egyedül, saját fürdőm volt amit csak én használtam, csend volt, sokkal jobban éreztem magam egyedül a babámmal.
2022. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Első gyerekkel 5 szobás kórteremben voltam, tele volt. Viszont jó volt társaság, sokat beszélgettünk. Másodikkal 3 ágyasban voltam és, de ott is szinte mindig tele volt. Akkor velünk voltak a picik, így tudtunk segíteni egymásnak, akkor is rendes szobatársakat fogtam ki. De egyikükkel sem tartom a kapcsolatot. Csak pár napig voltunk együtt.
2022. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Az elso szulesnel 3 agyasban voltunk ketten. Meg tudtuk kerni egymast, hogy figyeljen a masik babajara furdeskor. Sokat nem beszelgettunk, mert estig johettek latogatok, es voltak is bent mindkettonknel (egyikunket sem zavart ez). A masodik szulesem ambulans volt, 4 oraval a szules utan mar otthon voltunk.
2022. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Az első szülésnél egy extra bunkó pereputtyu ukrán nőt fogtam ki. Csak a nő tudott angolul, vagy csak a családja úgy tett, mintha nem értené, de a kórházi személyzet se tudta őket kipaterolni este 10-kor se. Nagyon zavaró volt úgy szoptatni, hogy a másiknál teltház van.


Második gyereknél megcsíptem a fizetős egyágyas szobát. Egy álom volt.

2022. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!