Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Toxémia miatti császár és...

Toxémia miatti császár és koraszülés után 2. baba és szülés esélyei milyenek? Újra előfordulhat? Mi a garancia hogy nem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam sajnos a második is így végződött:(

De szerintem ne aggódj,ritkán hallok ilyet.

2009. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak érdekélődés 12 hete szültem és olvasgatom itt a kérdéseket olvasom az élményeket az igazi szülésről és körülményeiről és megvallom féltékeny vagyok hogy én nem élhettem át és talán sosem fogom,egyenlőre nem tervezünk másodikat de ha egyszer mégis...
2009. jún. 16. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmire nincs garancia.De nem jellemző,h mindkét terhesség ugyanúgy zajlik,tehát előfordulhat,de nem valószínű.
2009. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia a nagynénémnek mindkét terhessége toxémiával végződött, az első volt nagyon súlyos, a második már sokkal enyhébb. Tehát szerintem, ha előfordul, akkor is kisebb mértékű lesz, mint az első.

De egyelőre ne agyalj ilyeneken! Boldog babázást!

2009. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nővéremet császározták februárban toxémia miatt.240/160 volt a vérnyomása,és nem ment lejjebb neki semmitől.34 hetes volt akkor és sajnos műteni kellett.(második baba,nem akarnak többet)Akkor nagyon megijedtünk,de eddig semmi gond nincs a kislánnyal.Esetleg a mozgása miatt kell majd gyógytorna,de ezt eddig senki nem mondta,csak én pedzegetem neki,mert nekem is koraszülött volt a fiam,és nekünk járnunk kellett.De nem tragédia!!!
2009. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is toxémiával szültem.

Rokon nőgyógyász mondta, hogy általában a következő terhességnél is elő szokott jönni! Ezért már a terhesség elején nagyon kell figyelni az étkezésre. Sómentes diéta.

De ha más apától esel teherbe, akkor meg nem valószínű, hogy előjön. Furi...

2009. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hát az utóbbi nem valószínű hogy előfordul más apa...kizárva..
2009. nov. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!