Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érhetem el, hogy ne...

Hogy érhetem el, hogy ne érezze magát túl kényelmesen a magzat a méhemben és akarjon megszületni?

Figyelt kérdés
Nem koraszülést, csak időben szülést szeretnék, és holnap van a kiírt dátum, de még mindig semmi. Első gyerek, ha ez esetleg számít valamit.
2022. febr. 11. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha lenne ilyesmi, mindenki élne vele.
2022. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, és felesleges türelmetlenkedned. Vannak népi babonák, vagy bejönnek, vagy nem. Pld. szex, az legalább élvezetes.
2022. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kijön amikor eljön az ideje😊De egyebként teljesen megértlek detto ugyanez volt nálam énis probalkoztam,szex,rengeteg séta,tonik(1-2deci max),nekem ezeket tanácsolták,én mindent megis probáltam és 2napra rá megszültem.De szerintem nem ezek miatt hanem mer eljött az idő:)neked is elfog nyugi,könnyű szülést kivanok😊
2022. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:D jaj, te!


Aludj, pihenj nagyokat, azzal telik az idő, másrészt utána úgysem alszol egy ideig :)

most legyetek kényelemben :)

Jó szülést!

2022. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Szia, amúgy egy várandósság 40-45 hétig tart hivatalosan. Szóval hiába írtak ki mostra, lehet van még sok hátra és ez tök oké és időben van a baba. Pihenj sokat, sorozatozz, olvass, élvezd ki amíg pihenhetsz :) készülj az érkezésére!

Kellemes szülést kívánok neked!

2022. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Valami hormon inditja be a babanal,nincs ra hatassal kb semmi.
2022. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Mellbimbó ingerlése, 1-1 csepp előtej óvatos fejése megindíthatja. Legalábbis nálam 3 napra rá megindult, a kiírt előtt pár nappal. Szerencsére, mert különben indították volna, de jobb volt így.
2022. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

7. Nálam meg nem 🤷‍♀️


Kérdező, ha lenne ilyen nem indítanák a szülést mesterségesen. Engem indítottak, így is természetesen szültem, túléltem. Pihenj, élvezd az utolsó napokat és ne stresszelj azon, hogy mi lesz ha…

2022. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Mellbimbó ingerlése, 1-1 csepp előtej óvatos fejése megindíthatja. Legalábbis nálam 3 napra rá megindult, a kiírt előtt pár nappal.


Vagy nem...

2022. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a nagy sétákat, lépcsőzést, jógagyakorlatok is vannak amik segítenek.

Nekem semmi se segített, még a 8 órányi oxi se.... semmit nem éreztem 41. heti indításkor. :) Császár lett, gyorsan felépültem, részben mert terhességem végén is nagyon aktív voltam, reménykedve hogy majd akkor időre megszületik magától. :'D

2022. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!