Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akiknek nagyon...

Anyukák, akiknek nagyon alacsony a fájdalom küszöbük: meséltek kérlek a szülésről? Valamit tudnátok tanácsolni is így hogy már túl vagytok rajta?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

25l



2022. febr. 12. 09:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha visszamehetnék az időben kifizetnék egy programcsászárt egy magánkórházban.


Így is császár lett a vége de előtte nagyon sokáig kínoztak. Maga volt a megváltás amikor érzéstelenítettek és vége lett. Utána nem voltak fájdalmaim, csak kicsit húzódott a seb. Hamar felépültem, de a lelki trauma amit a vajúdás okozott az soha nem múlt el.

2022. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. febr. 13. 08:31
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom ezt a szulesfelkeszitot. Igyanfizetos, de nagyon megeri.
2022. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
6. Valaszolo vagyok mire a lepontozas?Ahogy latom a tobbieket is jol lepontoztak.
2022. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte semmilyen toleranciám nincs a fájdalom felé, már a kórház ajtajában azt magyaráztam minden szembejövőnek, hogy ami van, azt kérem fájdalomcsillapítónak, az egészből semmit sem akartam érezni, amit nem muszáj. Nekem az eda sokat segített, azzal szinte semmit nem éreztem.

Amíg meg nem lehetett kapni, hát... Én pattogtam egy labdán, azzal valamivel elviselhetőbb volt. De én rosszabbra számítottam. Szörnyű volt, de tudtam, hogy ennek azért kb 24 órán belül vége, extrém esetben is 48 óra. Szerintem koncentrálj mindig csak a következő fájásra, hogy akkor nagy levegő, kibírod, vége. Meg kérj edat ha nem idegenkedsz tőle. A hormonok segítenek, én se hittem el, mert fura volt, amiket sokan írnak, de bekerülsz egyfajta transz állapotba a végén, másképp telik az idő, beszűkül a tér, és csak magadra koncentrálsz. Utána én is szenvedtem, meg voltak ilyen naiv pillanataim, hogy vígan tüsszentettem egyet, aztán a könnyem is kicsordult, úgy fájt a sebem, de én már a kórházban is tudtam, hogy lesz tesó. :)

2022. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, lemaradt a link: [link]
2022. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-os, csaszar lett?
2022. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, természetes, csak volt gátmetszés. És azzal se volt jó érzés nagy erővel tüsszenteni még másnap. :D
2022. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!