Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a haskeményedés rendszeres,...

Ha a haskeményedés rendszeres, az jóslófájásnak tekinthető? Fájás alatt is keményedik? Fájások között is lehetnek pluszban keményedések?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős vagy. Nekem több mint egy hete folyamatosan kemény a hasam amint felallok az ágyból. Voltam természetesen nogyogyasznal, a mehnyak n rovidult, mehszaj zarva, gyerek tökéletesen van, nincs semmi nyoma hogy korábban akarna jönni, másféle magnéziumot kaptam és több pihenest. Én 31 hetes vagyok. Annyi változás hogy heti 5 nap helyett 3at jarhatok már csak dolgozni és március 1tol tp már szülésig. Amúgy a pihenés valóban segít.
2022. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már 20 hét körül is voltak keményedések, ahogy tellt az idő egyre sűrűbbek lettek. Mikor mentem szülni 39 hetesen egy sem volt se előtte való nap, sem az nap. Nekem a hátfájás volt a jel, hogy indul a szülés és menstruációhoz hasonló fájdalmak. Ha elmúlik-visszajön a fájdalom akkor menni kell szülni vagy vizsgálatra.

Reggel 7 kor kezdődött a hátfájás és a mensis fájdalom 11 órakkor már 7 cm tágultam mire a kórházba értem.

2022. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mára vagyok kiírva.
2022. febr. 12. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Oh, akkor kitartást 🥰
2022. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és még az is ide tartozik, hogy vajúdás alatt is érezhető a magzatmozgás?
2022. febr. 12. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már intenzív a fájás, nem hiszem, hogy érzed a mozgását.
2022. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok, én rendesen éreztem vajjudás közben hogy mozog, pont ahogy máskor is.

Hogy vagy kérdező?

2022. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendszertelen, de nem múló keményedéseim vannak. Fájdalmat egyáltalán nem érzek, inkább csak nyomást a medencémben.
2022. febr. 13. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedved kérdező! Mikor született meg végül a picur? Én 38 hetes múltam, jóslófájások is vannak néha plusz szinte folyamatos haskeményedés...remélem lassan ki szeretne bújni :)
2022. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!