Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik órákig tartó kitolási...

Létezik órákig tartó kitolási szakasz?

Figyelt kérdés
Akinek nagyon elhúzódott az hogy bírta ki?
2022. márc. 2. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Kitolási szakasz nem tarthat addig. Akinél elakad a baba, vagy más gond van, ott beavatkozik az orvos.
2022. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Inkább csak úgy érezte, a hosszú vajúdás miatt.

Nem hagyják ennyi ideig a kitolási szakot elhúzódni. Károsodhat a baba, sérülhet az anya. Ezt nem kockáztatják.

2022. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Két órás kitolási szak volt, vákuummal fejezték be. Igen, sérült a gyerek, oxigénhiányt kapott. Választott sztárorvos követte el.
2022. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Ügyes kezű bàba mellet hosszú kitolasi szak is vègződhet jòl. Ha nem jòl vagy túl durvàn sürgetik, akkor nagyobb az esèly a sèrülèsre. Oka van annak ha hosszabb időre van szüksèg.
2022. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Létezni létezhet, ha például ha szándékosan otthon szül valaki és hozzá nem értők "segítenek neki". olyankor szerencsétlen gyerek sérült lesz.

Ha orvossal tart sokáig akkor az orvosnak annyi, nem véthet olyan hibát, hogy a szülés következtében sérüljön meg a gyerek.

2022. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Aha utolsó hogyne. Hány sérült gyerek született orvosi mukasztás miatt? És hány orvost vontak emiatt felelősségre?

Na ugye!

2022. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első gyerekemnél 3 óra volt. Beletekerte magát a köldökzsinórba és az mindig visszahúzta. Fogóval segítettek végül. Semmi baja, már lassan 10 éves.
2022. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van, nálam két óra lett, majdnem beavatkoztak, de végül egy pozíció váltás segített. (Végig monitoroztak a szivverést egyébként, végig egyenletes volt) Teljesen rendben van a gyermek szerencsére, 9/10/10-es lett az apgarja és azóta sem jelentkezett semmi, már 2 éves)

Azt hogy hogyan lehet kibírni arra nem igazán tudok válaszolni,mert nekem silent labour-öm volt, nem éreztem a tagulasbol semmit, összesen 3 és fél óra volt az egész,így nem voltam kifaradva mire elkezdtem nyomni.

2022. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
4 órát hagyták szenvedni a barátnőmet. A vajúdásban annyira kimerült, hogy csak nagyon nehezen bírta megszülni a lányát. A lánya most 7 éves, semmi baja. A barátnőmnek viszont negyed fokú méh-, hólyag-, és végbél süllyedése lett.
2022. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Nekem több óra volt a kitolás.

Aztán férjem mondta utána, hogy valójában 17 perc :D

2022. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!