Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kádban fürdés, együttlét az...

Kádban fürdés, együttlét az első 6 hét után vagy miután látott már az orvos is?

Figyelt kérdés
Szülés után ha eltelt már a 6 hét, akkor be szabad ülni egy kád vízbe, illetve engedélyezett az együttlét vagy csak akkor, ha már megvolt az orvosi kontroll is és mindent rendben találtak? Kicsit későbbre tudtam időpontot foglalni (pár nap csak).
2022. márc. 7. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az idő, hanem az orvosi kontroll a lényeg, mert a naptár ugyebár nem tudja, hogy megfelelően regenerálódtál-e, az orvos viszont ezt egy vizsgálat után már meg tudja mondani...
2022. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megvárnám, ahogy már kétszer tetten is..

Ezen a pár napon nem múlik semmi

2022. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fürdés érdekel főleg, már álmodozom az első kádban fürdésről, baromira hiányzik. De várok akkor, tényleg csak pár nap.
2022. márc. 7. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ez volt az első kérdésem a dokitol. De kivártam, míg ő zöld utat adott. Az a pár nap nem számít. Várd meg. :)
2022. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Fürdés akkor mehet, ha már elmúlt a gyermekágyi vérzés.

Az együttléttel még várnék.

2022. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát pontozzatok le, de én bizony megfürödtem miután elmúlt a gyermekágyi vérzés pedig akkor még csak 4 hét telt el. Semmi bajom nem lett, persze, lehet hogy csak szerencsém volt, mást nem is buzdítanék erre, de már úgy hiányzott a kádban fürdés mint egy falat kenyér! Nekem az az énidőm, amikor a csendben órákat is képes vagyok áztatni magam, arcmaszkot használok, fürdősót / bombát, hajat mosok, iszom egy fél pohár bort, zenét hallgatok. Az első fürdésnél ugyan nem áztam órákat, tényleg csak egy gyors fürdés volt, de újjászülettem. Ha csak pár nap van hátra azt kivárnám a helyedben, de egyébként nem hiszem hogy gond lenne belőle ha gyorsan elmerülsz egy kád meleg vízben, én megértem hogy hiányolod, én élni nem tudnék a fürdőzéseim nélkül :D
2022. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén én nem làtom át, hogy egy normális európai háztartásban mi baj lenne a fürdésből ha már elmúlt a gyermekágyi vérzés. Tiszta, rendszeresen takarított kádba engedsz tiszta ivóvizet...
2022. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Én pont ma kérdeztem a védőnőt a szexről, mert 10 nappal a 6 hét letelte utánra kaptam időpontot kontrollra.

Azt mondta h ha nincsen panaszom akkor lehet orvosi kontroll nélkül is.

(A fürdést nem tudom)

2022. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Végig kádban fürödtem, az első naptól. Sajnos kétszer kellett varrni a gátam, mert szétnyílt. Az orvos tanácsolta, hogy kád, hipermangános víz.
2022. márc. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!