Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párod nem akart bemenni a...

Párod nem akart bemenni a szülésre akkor ki ment be veled?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket szültem, 3x egyedül volta, 1x a barátnőm jött be velem. Nekem jobb volt egyedül szülni, senki nem zavart, nem kellett senki előtt "tartanom" magam. Egyébként a szülésznőm azt mondta, bárkit szívesen látnak a szülő anyukával, de az édesanyját és az anyóst senkinek sem javasolja... az ilyen szülések nagy része (az ő tapasztalata szerint) császárral végződik... a mama valahogy frusztrálja a szülő nőt :))) Ezt én nem tudom, de nekem így, egyedül volt jó :)))
2010. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a parom lesz bent es/vagy a noverem
2010. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukámmal fogok szülni, de a megfigyelési idő alatt már a férjem lesz velem és a kisfiúnkkal!
2010. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szülésznőt fogadtam és csak ő volt bennt velem! Legközelebb is igy csinálnám!
2010. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül voltam, a párom jött volna, de nem ért be és akkor már nem is akartam.nekem jó volt így. csak magamra és a babámra figyeltem.
2010. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A húgomhoz bemehetett a párja és az anyukám is. Nem végződött császárral a dolog, minden rendben lezajlott, és a tesóm mondta, hogy anyukánk nagyon sokat segített neki.
2010. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az anyukámmal szülök.
2010. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem anyu volt, a párom nem akart, ő olyan, hogy a Vészhelyzettől is rosszul van. semmi baj nem volt, bár párszor durván rászóltam anyura, hogy hagyjon már békén, mert állandóan dumált szegény, biztatott, meg a nyakamat bizergálta, ami idegesített. de azért az anyám, hogy ne sértődjön meg:) nem lett császár.
2010. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem az első szülésnél jött az anyu is meg a férjem is,de kiküldték őket mert vákuum lett belőle.Mondjuk először megijedtem,aztán meg az egyik dokit(a 6-ból) szorongattam!

A másodiknál ott volt a férjem velem végig és nekem ez nagyon jó volt!Ő azt mondja,hogy minden tisztelet az anyáké!

2010. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!