Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtökön lesz programozott...

Csütörtökön lesz programozott császármetszésem. Nagyon szeretnék szoptatni. Szívesen fogadnék jo tanácsokat. Mit hogyan csináljak császármetszés után hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A lehető legtöbbet legyen mellen. Ma már volt egy ilyen kérdés, oda sokan írtunk.
2022. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..


Tessék, itt írtunk sok tippet, tapasztalatot

2022. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon hasznos válaszok vannak a másik kérdésnél. Köszönöm szépen! 😘
2022. ápr. 2. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalommal kezdjed, hogy menni fog, alapvetően a nők több mint 90 %-a tud szoptatni. Ha mégsem, akkor idejében keress laktációs tanácsadót.
2022. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Sok sikert, gyors felépülést. Ha érdekel császáros tapasztalat, írj nyugodtan privátban
2022. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell máshogy csinálni mint sima szülés után, a tej megindulásához nincs köze a szülés módjának. A lényege hogy eleinte szinte egész nap mellen legyen és akkor szépen megindul. 2 gyereket szoptattam sikeresen császár után 1,5 évig.
2022. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Szia.

Nekem szerdán volt császárom. Első baba, tulhordtam és az utolsó héten visszafordult farosnak.

En a kórházbi táskámba beletettem a mellszívót. Császár után csak a ciciztetest próbáltuk, aztán másnap a geppel stimulaltam és néha cicire tettem a picit.

Nos szerintem jobb lett volna, ha többet teszem a picurkamat inkább cicire, mert nekem is és neki is meg kellett tanulnunk, hogy hogyan is van ez :)

Mikor alszik a géppel stimulaltam mindkét cícimet. Azt javasolta a kórházban a szoptatási tanácsadó és a csecsemős nővér, hogy keveset használjam a gépet, mert beodemasitja a mellbimbot és tényleg így van, mert annyira kiszivja a vákuum a bimbom. Nekem így csak szombat reggelre indult meg a tejem, persze mellettem már a gyakorlott második és harmadik babás kismamáknak másnap volt teje...

Ami még nagyon fontos, hogy a kórházi koszttol csoda, hogy nem nagyon van tejem, reggelire másfél korpás zsomle egy light dzsemmel, ebéd valamilyen kocka zöldség leves mindig más tésztával, egyik nap tökfőzelék egy mini szelet hússal, másik nap túrós tészta. Én megmondom őszintén a bufebe mentem minden reggel rántott húsos szendvicset venni, mert barátnőm azt mondta, hogy neki a sertés hustol volt jobban teje, a szendvicseket hanyagold. De ha neked tudnak majd bevinni főtt kaját akkor mindenkepp azt edd. Kell neked is az energia, hogy tejed legyen. :)

Cumit ne adj a pici szájába majd inkább tedd cicire, mert a cumizassal csak kifarasztja magát.

Ügyes leszel drukkolok :)

2022. ápr. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7, te legalább szilárd ételt kaptál :D

Mi csak pépeset. Reggelire vízzel főtt puding, ebédre üres leves, főzelék hússal turmixolva, vacsora főzelék pörkölttel turmixolva. A büfé épületen kívül, így nem mehettünk a covid miatt.

Ha nincs nálam életmentő nasi csomag, igencsak bajban lettem volna.

2022. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! 😊

Németországban élünk, itt fogok szülni az étellel itt nem lesz gond ebben biztos vagyok. A. Mellszívót én be sem pakoltam a kórházi táskámba, ha esetleg szükség lesz rá majd a ferjem behozza.

Nagyon izgulok már, jó lenne túl lenni rajta mert félek is kicsit. 🙈😅

2022. ápr. 3. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
A császárvonal fb csoportba lépj be. Nagyon hasznos tippek vannak
2022. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!