Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október végén szülök. Szüléshe...

Október végén szülök. Szüléshez milyen hálóinget vigyek? Meleget vagy lengébbet, esetleg rövid ujjút?

Figyelt kérdés
Máshogy megfogalmazva: vajúdás és szülés alatt fázik inkább az ember vagy melege van?
2010. szept. 15. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Vajúdás alatt fáztam

kitolás alatt melegem volt utánna is fáztam az őrzőben a kórteremben a gyermekágyon meg állati meleg volt.


elég egy közepes hálóing ami a térdedig ér.



szülés alatt nem mindenhol lehet rajtad saját ruha... kórházfüggő


a szobában a babával elkel a köntös is ha látogatók jönnek v. leültök enni.

lehet hogy nem fog kelleni ha egyébként se vagy az a köntösös tipus akkor ne vigyél.

2010. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmmel épp tegnap vásárolgattunk hálóinget meg szoptatós melltartót, ő október 11-re van kiírva. Fövid ujjút vett, nem vastagat, pamut anyagút. Mondtam neki, hogy a szülőszobára mindenképpen elől gombolósat vigyen be mert ahogy meglesz a baba egyből ráteszik majd a mellére (ott fog szülni ahol én is szültem) az osztályon nagyon meleg szokott lenni, oda kell a köntös is. Szerintem vigyél ilyet is olyat is, úgyis ott dől el, hogy melyik lesz jobb. Én rövid ujjúban szültem és az osztályon is abban voltam mert nagyon meleg volt, viszont ha jöttek látogatók akkor felvettem a köntöst vagy átvettem a hosszú ujjú hálóinget mert a folyosóm hidegebb volt és huzat is volt.
2010. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én november végén szültem, a köntöst csak a kinti császkálásra használtuk, hogy ne egy szál hálóingben lófráljunk. Szülni egy pamut rövid ujjú pólóhálóingben szültem, nem fáztam egyáltalán. Amíg toltak fel, be voltam takarva plédekkel, szülés után is, amíg a babóval voltunk. Az osztályon meg egyenesen melegünk volt.
2010. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor tehát a vajúdás-szülés részre is elég a rövid ujjú, pamut, ha jól értettem. Köszönöm a segítséget, ilyet nézek akkor.
2010. szept. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!