Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt, akire rá jött szülés...

Volt, akire rá jött szülés alatt a pánikroham?

Figyelt kérdés

2019 ota vagyok pánik beteg.

Mindenki azt mondja nem lesz idom pánikolni, sem a rohamokra de azért érdekel hogy ki hogyan élte át.

35+5 hkm


2022. ápr. 14. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok pánikbeteg, császárral szültem és rám jött a pánikroham. Borzasztó érzés volt, hogy nem éreztem a lábaimat. Amikor elfolyt a magzatvíz akkor is megijedtem, hogy most mi lesz, még nem vagyok erre kész stb. 3 héttel korábban jött a semmiből.
2022. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Pánikbeteg vagyok

A szülés alatt gondolkodni sem volt időm és erőm

Az egy teljesen más állapot

Nem pánikoltam.

2022. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok panikbeteg, csak kissé szorongó típus. Sosem voltam még kórházban a terhességem előtt. Császárom volt, miközben műtöttek kétszer kaptam pánikrohamot. Először magas lett a pulzusom és mellé nagyon alacsony vérnyomásom, remegtem, légszomj, hánytam. Kaptam gyógyszert. Majd kis idő múlva fordítva, alacsony pulzus, magas vérnyomás, ismét hányás, légszomj, remegés. Igyekeztek megnyugtatni, és ismét kaptam gyógyszert, ami úgy kiütött, hogy miután megmutatták a babát, elájultam.

Mikor felébredtem a kórteremben, meglátogatott az anesztes, hogy jól ráijesztettem, ha legközelebb műtenének, szóljak mindenképpen előre, hogy pánikolós típus vagyok.

Szólj mindenképpen az orvosnak, nővérnek akik veled lesznek, hogy tudjanak róla.

2022. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én végig pánikoltam, hogy belehalok a fájdalomba. Azt hittem nem bírom megszülni.
2022. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, hogy pánikbeteg vagy! Láttak ők már sok mindent, meg fogják oldani.
2022. ápr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok pánikbeteg, de mindkét császár közben volt rohamom… természetes szüléseknél semmi, jó hangulatban érkeztek a gyerekek.
2022. ápr. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pànikbeteg vagyok, kétszer szültem természetes úton és egyik alatt sem kaptam rohamot.
2022. ápr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem itt akik nem pánikbetegek de úgy mondják hogy volt “rohamjuk” azok azt se tudják milyen az igazi. 😅
2022. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 8as,de,tudjuk. Én is panikbeteg vagyok, kórházban is voltam vele 3 hetet, érdekes mód szuleskor nem volt rohamom. Teljesen más állapot, dimenzió.
2022. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Jaj bocsi félreértettem!!! Igazad van!! 9 napos a babam, kissé zombi vagyok bocsánat 🤗
2022. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!