Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen játékok, bútorok és...

Milyen játékok, bútorok és egyéb dolgokat szükséges feltétlen megvásárolni egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Kulonosen arra lennem kíváncsi mire van szüksége a babának pl kiságy, babakocsi stb...h összeírhassam és apránként meg tudjuk venni. Ezen kívül az érdekelne mik azok a játékok amim 0-3 hónap között a leginkább kihasznált és hasznos játék? Pl puha csörgös labda, puha könyv stb... :)

#babajáték #0-3 hónapos kelengye
2022. ápr. 24. 12:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Kiságy pelenkázókomóddal.

Babakocsi

Van aki vesz külön szekrényt a babának. Mi nem vettünk.


Szerintem bútorból ennyi.

De egyébként szoptató fotel is van. Nekem jó volt egy sima fotel.


Játék egy 0-3hós babának még olyan sok nem muszáj

Az én picim kb 3 hónapos volt mikor elkezdett nyúlni tárgyakért. Akkor volt neki csörgő rágóka játszó szőnyeg plüss.

2022. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Ami feltétlen szükséges, az a ruha, pelenka, ha autótok van, autós hordozó...

Minden más egyéni preferencia és pénztárca kérdése. Aludhat a szülők ágyában, lehet pelenkázni bárhol, babakocsi helyett használhatsz hordozókendőt...

Játékok sem érdekelték túlzottan, a kontrasztos babageometria könyveket nézegette az első időkben. 3 hónapos volt, mikor a játszószőnyegen lógó cuccokkal foglalkozott.

2022. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
29%
Fürdető kád. Hőmérő a fürdővízhez. Esetleg légzés figyelő. Sterilizáló a cuminak, cumis üvegnek. Ha veletek alszik akkor leesés gátló az ágyra. Mellszívó.
2022. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

Kisàgy fontos

De pl pelenkazo nem igazan az agyon is megtudod oldani.

2022. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Játékot szerintem ne vegyél, mindenki azt fog hozni
2022. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Babamérleggel h álltok? A védőnő által adott listán mint ilyen alap felszerelés rajta van, de ez mennyire kötelező? Elég picike lakásban lakunk és tényleg csak a nagyon szükséges dolgokat akarjuk megvenni, meg természetesen azokat a játékokat amik érdeklik főleg a kicsiket. :) Ruhábol is mennyit érdemes venni neki az első meretkben?:) Illetve nem tudom mikortól érdemes elkezdeni vásárolni? Mikortól lehet nagyjából tudni mekkora lesz amikor megszületik?
2022. ápr. 24. 13:39
 7/35 A kérdező kommentje:
5-ös köszi, hát amennyire lehet mindenkinek megmondtuk ha akar is venni valamit kérdezze meg mire van szükségünk, mert tényleg nagyon pici a lakás és fölöslegesnek is érezzük h elhalmozzanak minket egy csomó játékkal amit lehet ki se használna a bébi:) bár nyilván lesz olyan játék az idők alatt amit megvesznek neki 😄
2022. ápr. 24. 13:41
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Azt h mekkora lesz mikor megszületik nem lehet előre tudni.

Babamérleg szerintem teljesen felesleges, de ha szeretnél akkor bérelhető is.


Babaruha is attól függ... A fiam kb 2 hétig hordott 56-os ruhát, a lányom kb 1 hónapig tudta hordani.

Függ attol is h melyik hónapban fog születni.

2022. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Jaa az első 3 hónapban játék is teljesen felesleges, nem fogja megfogni még. Ha mindenképp akartok valamit akkor akár egy kis flakon valamennyire összenyomva, abba szárazbab tökéletesen funkcionál egy csörgőnek.... Nekem legalábbis imádták.. De egyébként tényleg játékost csörgőt fogtok kapni mindenkitől.


Én játszószonyegre tettem őket a nappaliban pl, szóval nekem az hasznos volt, de nem azért mert jatszottak vele.

2022. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Előre ne vegyél mérleget. Ha nincs gond, akkor elég, ha a védőnő leméri bizonyos időközönként. Ha szépen hízik, nincs gond. Azoknak kell mérleg, akiknek kis súly miatt méregetni kell az egyes étkezéseket.

Cumisüvegek sem kellenek előre. Egy legyen, hátha kell. Ha anyatejes lesz, akkor felesleges.

A mellszívó is vagy kell, vagy nem. Azt is meg tudod venni majd akkor, ha szükség lesz rá.

2022. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!