Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen játékok, bútorok és...

Milyen játékok, bútorok és egyéb dolgokat szükséges feltétlen megvásárolni egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Kulonosen arra lennem kíváncsi mire van szüksége a babának pl kiságy, babakocsi stb...h összeírhassam és apránként meg tudjuk venni. Ezen kívül az érdekelne mik azok a játékok amim 0-3 hónap között a leginkább kihasznált és hasznos játék? Pl puha csörgös labda, puha könyv stb... :)

#babajáték #0-3 hónapos kelengye
2022. ápr. 24. 12:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
#29, igen…ezért ismerek olyat, aki 16 évesen is úgy aludt el, hogy az ujja a szájában volt. Már nem szopta ugyan, csak a fogához tette
2022. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
#27, a tevékenység központ a játszőszőnyeg amiről mindenféle csörgő, zörgő dolog lóg le meg zenélő 😃 cumit egyébként is vettünk volna BIBSET, de a tommee tippee cumisüveg szett mellé volt kettő (mivel a szett nagyon tetszett és a márka is szimpatikus így azt vettük meg annak ellenére h 2 db cumi is volt benne) aztán vagy igényli vagy nem, majd ő ezt úgyis elődönti:) ha meg valami az elsőnek mégse kell majd a második lehet használja 😃 azt viszont sose gondoltam volna, hogy keményebb meló atgondolni mi kell egy gyereknek, mint megszervezni egy 100 fos lagzi 😂
2022. máj. 1. 08:52
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
25-ös vagyok. Félreértettél! Én nem azt írtam, hogy alap dolgokat ne vegyél meg! Ezek nyilván kellenek. Olyanokra értettem, hogy mérleg, sok cumisüveg, stb…
2022. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
#33 jaj isten ments 😄 de úgy már értem köszönöm a pontosítás:) mindenképpen csak tényleg azokat amik alap felszerelés és tényleg kell v nagy valoszinuseggel kellhet mint kiságy, matrac, cumisuveg, egy ilyen tevékenység központ, lepedő, türcsi, textil pelus, rendes pelus 😃 kád és bele az az ültető v minek is nevezik:) pl babamérleget csak akkor veszünk ha tényleg indokolt, de arra meg a védőnő is azt mondta, ha normálisan gyarapszik semmi szükség rá.
2022. máj. 4. 17:55
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Kádba nem kel ültető, főleg ha ennyire spórolsz, mi kaptunk de sosem használtuk mert nem praktikus
2022. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!