Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen játékok, bútorok és...

Milyen játékok, bútorok és egyéb dolgokat szükséges feltétlen megvásárolni egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Kulonosen arra lennem kíváncsi mire van szüksége a babának pl kiságy, babakocsi stb...h összeírhassam és apránként meg tudjuk venni. Ezen kívül az érdekelne mik azok a játékok amim 0-3 hónap között a leginkább kihasznált és hasznos játék? Pl puha csörgös labda, puha könyv stb... :)

#babajáték #0-3 hónapos kelengye
2022. ápr. 24. 12:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

Cumit neeee

Tudod te milyen nehez leszoktatni oket majd ovis korban???

Nem mi!

2022. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem minden baba igényel cumit. De ha azt akar venni neki akkor vegyen. Miért kell bele szólni?

Mindenki tiltakozik a cumitól. Minden védőnő ellenzi és sok kórházba se lehet még csak a táskába se nem hogy a gyerek szájába.

Én se akartam adni a gyerekemnek. De pl napközbem amúgy sem kell neki csak alváshoz. Ez nyugtató nekik.

Majd ő eldönti mit szeretne 21es. Mindennek van előnye és hátránya. De hadd döntse már el a kérdező mit akar. Köszi

2022. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
#21 az ujjszopásról még nehezebb leszoktatni... Akkor már inkább a cumi
2022. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Igazából a cumi alatt mind cumisüveg és cumit is értettem. Alapból amit vettünk neki abban van 2 db szerintem játszócumi, aztán majd eldönti a gyerek kell-e neki vagy sem. :/ Én pl anya allitasa szerint abszolút nem igényeltem, nővérem meg az ujját szopta, az se jobb :( Nálam valahogy a cumi alap tartozék egy gyerekhez, de lehet ez a sztereotípia csak. Azért is szeretnék megvenni neki minden ilyesmit, ami egy babának tényleg kell v később játszani mert pár hónap múlva csak még drágább lesz minden amit kinéztünk neki. 😄
2022. ápr. 28. 18:20
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz a drága, ha előre megveszel olyan dolgokat, amikre nem lesz szükséged. Sok mindennél nem tudhatod előre, hogy kel-e majd. Korábban írtak olyan dolgokat, amiket ráérsz akkor megvenni, ha már látod, hogy kelleni fog. De a te dolgod! Így nem tudsz spórolni.
2022. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért a fürdő lepedő, matrac, kiságy, lepedő, cumi, 1-2 db játék, tevékenység központ, kád nem árt ha van a gyereknek. 😃 ami nem olyan, hogy fixen kell mint pl zenélő, rezgő hintaszek raer, ha úgy látjuk igényli és van még jó pár ilyen, de azért az alapokat inkább megveszem addig amíg a pénzemet jobbat v többet kapok, mint 2-3 hónap múlva. Én így szeretem biztosra, frusztrál ha nem tudok mindent időben intezni
2022. ápr. 28. 22:50
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a "tevékenység központ"?


A cumi szerintem pont olyan, hogy ha nem veszel, nem fogod megtudni, hogy elfogadná-e. Én azért akartam kerülni, mert nem akartam, hogy csak cumival tudjon aludni, és 5 percenként kelljen visszamennem, hogy fölszedjem, ha álmában elejti. Ebből a szempontból praktikusabb az ujjszopás, az önálló tevékenység. A leszoktatáson nem izgulok, nem láttam még ujjszopó felnőttet.

2022. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
#27, miért, cumizó felnőttet igen?
2022. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
50%
#28, azt sem, de a cuminál szokták előnyként felhozni, hogy könnyebb leszoktatni. Én pedig az ujjszopás esetén is azt gondolom, hogy nem kell ezen izgulni, előbb-utóbb elhagyja.
2022. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is könnyebb a cumirol leszoktatni, mi első körben már csak alváshoz adtuk, aztán azt is elhagyta

Barátnőm három éves gyereke megállás nélkül az ujját szopja, képtelenek leszoktatni, amint hátat fordítanak neki, újra a szájában. Nem csak alváshoz.

Amúgy egy kb fél éves gyerek már simán magának berakja a szájába a cumit, nem az van hogy üvölt, hogy nem találja. Ettől függetlenül mindenki ahogy jónak látja, de néhányan itt olyan dolgokat írnak (tapasztalat nélkül) ami nem igaz

2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!