Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves férfiak, ha bennt...

Kedves férfiak, ha bennt voltatok szülésnél, befolyásolja-e szexuális életeteket az amit ott láttatok?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok. Nem tudom mennyi betekintést engedjek férjemnek...
2010. szept. 17. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

No para.


A férjed is látott már nőt belülről, valahogy ő is megszületett ;)

2010. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolta a férjemet, neki volt és most is van kedve a nemi élethez, nekem kevésbé.

A férjem a kezdeti órákon át tartó vajúdást is nézegette és császármetszéses műtétet is.

Egyéntől függ. Nem kötött nemhez az, hogy egy vajúdást mennyire bír vki, vagy egy műtétnél a kifordított, vérző szerveket mennyire bírja nézegetni.

Ő bírta, valószínűleg pályát tévesztett eü. dolgozó.

2010. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
bár nem vagyok fiú,de voltam apás szülés ˝közelében˝,szóval némi tapasztalatom van ilyen szülések tekintetében.álltam a folyosón,sürögtem-forogtam,apuka már a szülés előtt teljesen kész volt,mondtam is,hogy talán nem kéne bemenni,azzal jött,hogy én ne tudjam jobban, erősködött,hogy a felesége számít rá,stb...10 perc múlva kijött,elment hányni,aztán hazament.Később hallottam,hogy néhány hónap elteltével elhagyta a feleségét.Szóval én azt mondom,ez a nők magánügye,ilyenkor szükség van egy kis intimitásra,hogy az egésznek meglegyen a meghittsége...a fiúk ezt nem tudják átélni valószínűleg,nyafinak fogják fel a fájdalmakat és nem bírják az esetek többségében a látványt.nem ajánlom,de ez személyes és őszinte vélemény : ))
2010. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én attól nem félek, hogy nem fogja birni a látványt.

Én attól félek hogy mennyire megy el a kedve a szextől azért mert esetleg lát egy véres, szakadós jelenetet.


Nincs egy férfi sem itt? Nagyon kiváncsi lennék őszinte véleményekre. Elképzelésem sincs hogyan működik a férfi agy... :-)

2010. szept. 17. 13:57
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönök minden véleményt!
2010. szept. 17. 13:58
 6/19 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy élünk nemi életet, ugyanúgy vonzódik hozzám, az én férjem nem egy olyan nyámnyila alak, aki elmegy hányni a szülés látványától.

Szerintem ez nagyon jó kifogás az olyan férfiak részéről, akik kifelé másznának egy házasságból: "azért hagylak el, mert láttalak szülni és már nem tudok ugyanúgy nézni rád". Hogy még véletlenül se ők legyenek a hibásak...

2010. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A férjemet nem zavarta semmi sem. Bár mi munkánkból adódóan ennél sokkal durvább dolgokat is láttunk már, szóval ez nem zavarta.

A bátyám pl nem ment be a feleségéhez szüléskor, ő már a tű látványától elájul, ő ilyen.


Szerintem beszélj a férjeddel, mennyire szeretne bemenni, mennyre bírná elviselni az ott folyó dolgokat. Egyébként megjegyzem, hogy szüléskor legtöbbször az anya fejéhez irányítják az apákat, hogy azért kíméljék őket, de aki szeretné, láthatja a baba megszületését.

Semmiképp sem szabad erőltetni, legyen az ő döntése, ha pedig mégsem bírná (akár a te vajúdásodat, akár a vért), még vajúdás közben is kimehet.

2010. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem befolyásolta, ugyan olyan jó a szex, sőt még jobb mert jobban megbecsüljük egymást. Nem voltam rosszul, nem álltam ott premier plánban a feleségem lábánál, a fejénél álltam és ott segítettem ahogy csak tudtam! Ha lesz mégegy is bemegyek mert nincs ennél gyönyörűbb dolog mint amikor ott lehettem a lányom születésénél!
2010. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani! :-)
2010. szept. 17. 14:14
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Végig ott voltam, bár nem mondta a feleségem az orvosának, hogy mutassa majd meg a lényeget, de az mégis rámszolt, hogy nézze apa itt a buksija!

Boldogságot, örömet és határtalan tiszteletet éreztem és érzek a feleségem iránt!

A szexuális életünk semmit nem változott, hála Istennek az ő kedve sem csökkent!

MINDEN TISZTELETEM A NŐKÉ! Ezt mnden férfinak végig kellene egyszer élni, hogy rájöjjön mennyit is érnek a nők!

2010. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!