Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után milyen a...

Császármetszés után milyen a hüvelyi szülés? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges ha az előző császár pl. lábtartás, v. harántfekvés ill. nem kop.végü fekvés miatt lett császár.

tehát kivülálló okok miatt.


ha téraránytalanság v. egészségügyi okok -nálad- miatt akkor kicsi az esélye mert a nagy baba megismétlődhet és a baj is elmúlhat pl. első babánál lábtöréskor ált. császár..


egy bizonyos idő kell a két szülés között különben baromi nagy a hegszétválás kockázata sokszor szülés után el altatják a kismamát és átnézik a hegeket belülről...


a doki tudja megmondani hogy lehet-e vagy nem...

2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én toxémis és téraránytalanság miatt szültem császárral, ezért másodszorra a dokim ki sem várja a 40 hetet, a 38. héten megcsászoroz, mert félő, hogy megint 5 kg-os baba lenne. Már megbarátkoztam a gondolattal, inkább a biztonság.
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!