Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogy élte meg a császározás...

Ki hogy élte meg a császározást? Mennyire hatott az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első fizikailag nem volt gáz, annyira szenvedtünk már mindketten, hogy megváltás volt. Indított szülés, 23 órán át falkaparós 2 percesekkel, nem volt semmi íve, a semmiből lett azonnal brutális. Lelkileg rosszul éltem meg, csalódtam magamban és a testemben.


A második szépen magától indult, több, mint 2 napig vajúdtam, de fokozatosan lett egyre kellemetlenebb, így minden összehúzódásnak tudtam örülni. A baba szívhangja miatt lett végül császár, így a lelki részével rendben vagyok, fizikailag viszont a 2. műtét borzasztó volt, pánikrohamom volt, hánytam, a vérnyomásom össze-vissza ugrált.


A harmadik babámat sikerült megszülnöm, imádtam minden percét és bármikor újra csinálnám.

2022. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen hatott nem éreztem semmit.

Nem éltem meg jól,mert nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam úgy kiteritve.Amugy én semmilyen szülésre nem készültem,úgy voltam vele,gyerek meg nem maradt bent 😂

2022. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gerincbe erzestelenites fajt nagyon. A mutetet mar nem ereztem.
2022. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Az első császáromkor mellé szúrt az anesztes, be is vallotta, amikor kiabáltam az őrült fájdalomtól, miközben a doki a nyitott hasamon dolgozott. Akkor kaptam egy lórúgásnyi gázt, amikor kiemelték a kisfiamat, addig nem igazán lehetett, nehogy Őt is elkábítsa. Kegyetlen fájdalom volt hosszú perceken keresztül.

A második, majd a harmadik császáromtól a szörnyű emlék miatt nagyon féltem, de nem volt semmi gond, hatott a gerincérzéstelenítő.

2022. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

4

Miért írsz butaságokat?Vagy addig boknek míg el nem találják a megfelelő helyet,vagy ha valamiért nem sikerült jól akkor kiütnek mint a xart ahogy leesik hogy gond van , függetlenül attól hogy a babának jut e belőle egy minimális vagy sem.Ruti műtét nem koncolnak élve csak hogy tökéletes apgardja legyen a gyereknek

2022. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

5-ös pedig van ilyen,nem is egy.

Nekem sima műtét volt,volt persze hányingerem, szúraskor remegtem, a kikötés nem zavart. Szépen megműtöttek, de utána pokoli fejfájasom lett, ezért kaptam egy vértapaszt vagyis a saját véremmel elállították a gerincfolyadék további folyását( ezért fájt a fejem pokolian). Egyből elmúlt ha ez nincs hetekig fájt volna.

2022. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút hatott az érzéstelenítő. Még a műtét közbeni matatást sem éreztem. Amikor kivették a fiamat, akkor éreztem egy erős rántást, mintha gyomrost kaptam volna, de csak ez erejét éreztem, fájdalmat nem.
2022. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
7-és vagyok. Amikor teljesen beállt az érzéstelenség, az nekem ijesztő volt. Valahogy úgy képzeltem el, hogy olyan lesz mint a fogorvosnál, hogy tudom majd mozgatni a lábamat, csak épp fájdalmat nem érzek. Nem fogod tudni mozdítani mell alatt semmidet, konkrétan olyan mintha le lennél bénulva. Én nem tudtam, hogy ez ilyen.
2022. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét,iszonyatosan fájt,mindent éreztem,el kellett altatniuk annyira nem bírtam.így nm voltam ébren mikor a lányom felsírt :( . Borzasztóan fáj még most is.
2022. jún. 6. 16:22
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez gyors volt.
2022. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!