Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés császármetszés...

Milyen érzés császármetszés előtt az érzéstelenítő injekció beadása a gerincbe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem vajúdás közben, két fájás között adták be, ha jól csinálják, akkor picit kellemetlen, de nem fáj, és szinte azonnal elkezd hatni! az benne a nehéz, hogy mozdulatlannak kell közben lenni, de ha odafigyel a doki, akkor megkér, hogy szólj, amikor elmúlt egy fájás (ha már vajúdsz), és akkor adja be, hogy ne tegyél közben önkéntelen mozdulatokat.
2021. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem éreztem. Adnak előtte bőr alá egy érzéstelenítőt.
2021. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Az elsőnél engem tűpárnának néztek, a nyolcadik szúrás sikerült végre… 23 órája egybefüggő kontrakciókkal, ott tartottam, hogy benyomom magamnak, ha nem megy nekik. 😄 A felesleges szúrkálásokkor mintha áramütés ért volna, a végtagjaim nagyon nagyot rándultak meg egyszerre volt minden hideg és meleg. Borzasztó volt.


A másodiknál normális doki volt, egyből benyomta, az megváltás volt vajúdás közben is.

2021. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pici csípés, aztán gyorsan lefektetnek, mert másodperceken belül hat.
2021. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valami nyomás-szerű volt, de mire félni kezdtem, már hatott :)
2021. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik műtétnél sem volt rosszabb, mint egy szúnyogcsípés. Másodiknál pont egy fájás alatt adták be. Hát ahoz képest olyan volt, mintha a tavaszi szellő csiklandozta volna az arcom. Nekem a kanül beszúrása jobban fájt.
2021. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én rosszul éltem meg. Sajnos kb 20-22 éve a biosztanárom rémtörténetet mesélt, ami azóta is kísér. Hogy valakinek gerincbe adtak injekciót, de közben megmozdult, nem maradt nyugton, a tű rossz helyre ment, és az ember lebénult. Én azóta rettegek, pedig nem ismerek senkit, akivel ilyen történt volna. Az első gyerekem császáros lett. Nagyon féltem, lehet, hogy a félelem miatt is, de nagyon kellemetlen volt a szúrás. Ezt sajnos én nem tudom elengedni.
2021. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is féltem, hogyha csak levegőt veszek közben, akkor lebénulok, úgyhogy fájás ide vagy oda, olyan mereven vártam ki, mint egy szobor. A szúrás maga nem volt rosszabb, mint egy sima injekció akárhová máshova.
2021. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 mert így is van. Nyilván nagyot kell mozdulni ahhoz, hogy baj történjen.


De, mint a #2 írta, előtte kapsz érzéstelenítőt. Egy szúrást érzel, mint pl. a fogászaton tömés előtt. Utána az előtted álló tartja a vállad és mondják, hogy domborítsd a hatad, mint a cicák. Ebből én már semmit sem éreztem. Azután már fektetnek is le. A lábaidat elönti a melegség és nem érzed.

Nekem 2 különböző kórházban csinálták így.

2021. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szúró érzés, de semmi extra. Nem is fájt.
2021. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!