Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogy élte meg a császározás...

Ki hogy élte meg a császározást? Mennyire hatott az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, tényleg nagyon életszerű, hogy valaki a császár előtti előkészítőből tesz fel ilyen kérdéseket, majd pár óra múlva feljön ide beszámolni..
2022. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Én ilyenkor (mint mindenki más) még az őrzőben feküdtem és a fejemet se lehetett felemelni. Örültem ha a gyereket tartom valahogy nemhogy a telefonom keressem és gyakorizzak...

De ha te ilyen hős vagy akkor minden elismerésem és mielőbbi felépülést!

2022. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy most volt a császár 🤣 szerintem csak kíváncsi,hogy másnak hogy sikerült az övéhez képest, ami nem most volt.
2022. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Mekkora kamu!!! Csaszar után pár órával képtelenség h itt gyakorizz!!!

Ez mire volt jó kérdező?

2022. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Először is már a kerdes elott megvolt a császár ami utolso pillanatban derült ki (hogy műtét lesz). Másodszor 3:40-kor vittek be császárra,elaltattak,5 óra környékén keltem fel a szobába.feküdnöm kellett (mostmár sétálgatok) de attol bármit csinálhattam hogy fekszek.
2022. jún. 7. 07:39
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Ki hogy éli meg ez egyéni.
2022. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Én alapvetően jó "élményként" gondolok rá vissza, meg úgy a kórházi bent létünkre is. Magánkórházat választottunk, így azért kicsit jobb körülmények között voltunk, ha fogalmazhatok így...

A műtét alatt végig ott volt mellettem a férjem, nem éreztem semmit, még "matatást" sem. Próbáltam elterelni a gondolataimat a helyzetről, már amennyire ez az adott pillanatban lehetséges volt.


Az első pár felkelés az ágyból nem volt kellemes, sőt... De fokozatosan jobb lett, mikor már itthon voltunk, semmi problémám nem volt.

2022. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!