Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek 4 császármet...

Mi a véleményetek 4 császármetszésről?

Figyelt kérdés
Van itt 4 császáros anyuka? Mennyire volt rizikós?

2022. jún. 7. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

4 császár már brutális...

Én nem vállalnám az biztos. Nagyon rizikós!!!

2022. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezz rá a facebookon a Császárvonal támogató csoport császármetszés előtt és után-szakértőkkel című csoportban.
2022. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem hogy van 4 szép gyereke :)
2022. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mikor a faimat szültem pont volt ben egy nő 5.gyerek 4.császár(1 ikrek voltak), a dokija azt mondta olyan jól regenerálódik, hogy ha akar lehet 5.is
2022. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Még harmadikat se nagyon ajanlanak, négyet tuti nem mernék.

Amikor nekem volt csm,volt egy 23(!)éves cigány kiscsaj a 7.(!!!!!) Csm.volt. Nem velem volt egy szobában utána csak az örzőben,de hallottam míg bent voltam,hogy a hólyagja már szétment, stoma kell neki míg él és örüljön,ha túléli..sajnáltam,mert kinézetre egy igazi buta,riadt szerintem kissé retard falusi lányka volt és kb.otthon az " használta" aki akarja. :(

A kutya rá se nézett, csak feküdt apatikusan es nézett maga elé.

2022. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 gyermekem van. Egészségesek, szépek. Az orvosom azt mondta még hogy egy belefér de több nem. Nem is köttettem el magam. De.. az a de ott van. Imádom a babákat, a legszebb érzés mikor megszületnek és ott vannak picin olyan jó őket puszilgatni szeretgetni, de félek is egyben. Bennem van a vágy hogy legyen egy még utoljára de a félelem is
2022. jún. 7. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A baratnomnek 4 lanya van, mind csaszaros. Semmi gondja, minden szervezet mas.
2022. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 csm. Ez van. 4.gyermeket nem vállalok.
2022. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy más mit gondol Kérdező. Az a fontos, hogy Te mit gondolsz, a férjed mit gondol, mit tanácsol az első és a második orvos. (Én ebben azért kérnék másodvéleményt). Ha Te úgy érzed, nem bírja el a tested a negyedik császárt, akkor ne csináld.
2022. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Barátnőmnek 5 császárja volt,semmi gond nem volt gyorsan felépült,pedig a legkisebbnél 43 éves volt.
2022. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!