Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szétnyílt hasizommal és...

Szétnyílt hasizommal és köldöksérvvel lehet szülni?

Figyelt kérdés

Első terhességem alatt szétnyílt a hasizmom és köldöksérvem lett.

A nőgyógyász és egy sebész szerint lehet így szülni, majd elég műteni szülés után valamikor.

Viszont egy másik sebész meg azt mondta, előbb köldöksérv műtét és utána szülés..

Most kinek higyjek..?

Kívülről nem látszik egyébként semmi a köldökömnél, csak szakértő tudja úgy megállapítani, hogy "belenyúl". Szóval nem vészes.

Szült valaki így?

Hüvelyi úton vagy császármetszéssel?


2022. jún. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és még most sincs megcsináltatva, mert tervben van még egy gyerek. A háló nem bírná a terhelést, ha terhesség előtt csináltatom meg. Nekem ezt mondta a sebész.

Mindkettő természetess szülés volt.

2022. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm igy szült még 2-t. A masodik baba hatalmas volt és ő maga is nagyon elhízott. De a másik 2 baba is hüvelyi úton született, semmi gond nem volt, csak a negyedik terhességnél már nagyon panaszkodott, hogy nehéz.
2022. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség végére rendelkeztem ezekkel, mivel a baba nem maradhatott bent örökké így muszáj volt ezekkel szülni...(természetes)
2022. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt tanácsolták, hogy először szüljem meg minden gyerekemet, aztán műtét. Így szétnyílt hasizommal és köldöksérvvel megszültem a kislányomat hüvelyi úton. Minden rendben ment.
2022. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rtm tornát csináltatok?sokat tud javítani a szétnyílt hasizom állapotán
2022. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!