Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzat szívárog de nem látják...

Boszi2009 kérdése:

Magzat szívárog de nem látják honnan, ki volt így?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok és szivárog a magzatvizem. Nem nagyon de szinte folyamatosan. Viszont mikor vizsgálnak az látszik hogy a belső méhszájam még zárt és hogy nem látszik honnan csorog. Ki volt már így? Várnak hátha látszani fog aztán eldöntik mi legyen. Kicsit félek a fertőzés veszély miatt

2022. jún. 19. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

38 hetesen már teljesen mindegy, hogy honnan szivárog.

A fertőzés megelőzésére szoktak ilyenkor antibiotikumot adni.

2022. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam.

Én állítottam, hogy szivárog. Hülyének nézett 3 orvos is, mert "a magzatvíz vagy elfolyik egyszerre, vagy nem. Szivárogni nem fog"



Reggel bementem vele az ambulanciára, onnan fel is küldtek a szülészetre. Ott vizsgált meg reggel 1, majd délután 2 doki, akik ezt állították. Haza akartak küldeni. Hiába könyörögtem egy uh-ért, nem csináltak. Manuálisan megvizsgáltak, és állították minden rendben. De este aki jött doki, nem engedett haza. Hál isten ő alapos volt, uh-val kezdett, majd azonnal indította a szülést. Vészesen kevés magzatvizem volt. Mondhatni már szinte semmi.

Így is kellett antibiotikumot kapnom nekem is és a fiamnak is, mert fertőzést kaptunk mind a ketten.


Én nem biztos, hogy a helyedben nyugodt lennék, de nem megijeszteni akarlak.

2022. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem arra várnak, hogy látszani fog -e, hogy honnan, hanem arra, hogy beindul -e spontán a szülés. 38 hetesen nyilván érett a babád, de nem akarják feleslegesen indikálni.
2022. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor be szoktak fektetni és minden nap ultrahang,nehogy kevés legyen a víz!
2022. jún. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több mint harminc éve szültem a fiamat. Szerdán reggel elkezdett szivárogni a magzatvíz, elmentem a nőgyógyászhoz, azt mondta, két ujjnyit nyitva vagyok, irány a kórház. Bementem, bent tartottak megfigyelésen. Csütörtök délben fakasztották el a magzatburkot (megjegyzem, addig fájásaim is alig voltak), fél egyre megszületett a baba. Hihetetlenül könnyű szülésem volt (első gyerek).
2022. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!