Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szivarog a magzat viz? Veres...

Szivarog a magzat viz? Veres vizszeru folyas, falydalmak nelkul?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 05:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt kérdezősködj, irány a kórház.

Anno nekem se volt fájdalmam, csak folyt a magzatvíz, de az tiszta vízszinű volt, nem véres.

2019. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Epp a korhazban varok vizsgalatra. :)
2019. ápr. 20. 05:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz! Könnyű szülést!
2019. ápr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha az lenne de meg fajdalmaim sincsenek , ez zavar , a doki nem latott semmit, de azert benttartanak
2019. ápr. 20. 06:45
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Fájdalmak
2019. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Kenetet vettek legalább? Az 100 %-ra megmondja, hogy az-e.

Nem veszélytelen. Ha az, akkor 24 órán túl muszáj az antibiotikum, hogy ne legyen baja a babának és ha még korai lenne, akkor tüdőérlelő kell. Ha betöltötted a 36. hetet, akkor pedig megindítják.

2019. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vettek vert , vizeletet , kenetet . 37/38 hetes vagyok . A doki aki megvizsgalt azt mondta hogy ez lehet a kezdetek kezdete .
2019. ápr. 20. 07:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdôdött mindkettô szülèsem. Aztán pàr òràn belül jöttek a fájások is.

Könnyû szülèst ès sok boldogságot a picùrkádhoz!:)

2019. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sima vizea folyasom volt, bementunk, mondtam a dokinak, hogy szerintem magzatviz, mert a terhessegem altt nem volt bő folyásom. Eloszor jokat mosolygott maganak, hogy ujabb paramami vagyok, aztan megvizsgalt. Rajott, hogy igazam van, benn tartottak. 1-2 ora mulva mar veres vizes folyas jött mert tagultam melle. Ez volt olyan este 10 fele, aztan elaludtam. 1 ora fele indultak a fajasok lassan, de csak 3 utan lett rendszeres. 10re meglett a fiam. Szoval nekem a magzatviz folyas utan 7 orára indultak meg a fájások, aztán 7 orára rá lett meg a fiam.
2019. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Meg mindig nincsenek fajasaim es fojasom is alig , ha eppen vecere megyek akkor van valami a pappiron. Egy masik doki azt mondta ha nincs fajas akkor meg semmi sincs...

Mostmar benttartanak a korhazban egesz hetvegen . Kellemes unnepeket!:)

Koszi a valszokat , legalabb tudom hogy van olyan hogy a fajas kesobb is johet

2019. ápr. 20. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!