Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a szülés utáni...

Hogyan zajlik a szülés utáni vizsgálat, meg a varrás, és stb?

Figyelt kérdés
Csupa horrortörténeteket hallottam. Berezeltem. :)
2008. dec. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem de ott minden megy magától meg fellegekben jársz majd h babád lett, meg se érzed...mondjuk ez nem igaz met fáj varrás csak én kértem még egy szurit, így jó volt dumcsiztunk közben aztán ott feküdtem még vagy egy órát, jött néha szüinőm, nyomogatta hasamat h tisztuljak...kellemetlen volt kicsit, de akkor én már úgy örültem h babám lett...te se félj...ja s még varrás előtt kitürlik méhedet belülről de az se fáj csak furi
2008. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Egy kicsit jobb a dolog. Eddigi már megszült kismamáktól hallottam, hogy a szülés után micsoda borzalmakat éltek át a vizsgálatok alatt. (méhürítés) stb... brrrrrrrr.
2008. dec. 19. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
méhürítés????na nekem nem volt de sztem másnak se...egy ilyen hosszú vmivel aminek vatta van végén kitörli amúgy kb pár msp alatt, kicsit kellemetlen ennyi, de nem fog ott járni az eszed olyan boldog leszel:)-előző voltam
2008. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Bocs, rosszul fogalmaztam. Erre a törölgetős dologra gondoltam. Volt, akinek annyira kellemetlen volt, hogy két nővér fogta le a térdeit, hogy ne remegjen annyira, mert a doki nem tudott dolgozni rendesen. Tiszta para! :)
2008. dec. 19. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálat nem volt borzalmas,mondjuk nem is kellemes.A varrás nekem is nagyon fájt,de van olyan ismerősöm,aki érzéstelenítőt sem kapott,és így sem fájt neki.Baromira irigylem,mert nekem 2 ampulla sem segített.A doki le is cseszett,h egy hang nélkül villámgyorsan megszültem a gyermekem,a varrásnál meg nem bírok nyugodtan megmaradni.Felajánlottam neki,h cseréljünk,azt meglátom mennyire lesz vicces kedvében.Mondjuk én éppen azzal voltam elfoglalva,h fáradt vagyok,és hogy mikor hozzák már vissza a lányomat.

Szóval nem olyan szörnyű,mint ah elmondják,de ez kicsit olyan,mint a szülés alatti fájdalom.Van,aki el sem tudná képzelni EDA nélkül,van akinek meg egyáltalán nem kell semmi,és élvezi.

2008. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is remegett a lábam szülés után,irtó kellemetlen,de elég nagy foku izommunka van olyankor,és utóhatása. nekem a dokim nem mondott semmit rá,csak h ez természetes,ne izguljak miatta.
2008. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Micsoda? Kitörlik a méhet???? Én 2* szültem, de nekem egyszer sem csináltak ilyesmit. Én mintha azt hallottam volna, hogy azt csak akkor csinálják, ha a méhlepény nem jött ki egészben, vagy ilyesmi.

Amúgy a szülés utáni dolgok is abszolút kibírhatók. A gát összevarrásánál kapsz szurit, így semmit nem fogsz érezni, nem kell félned. Én mindkét alkalommal vigyorogva beszélgettem közben a férjemmel, pedig az első baba után hatalmas vágásom volt, mert farfekvéses volt.

2008. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
aki utolsó választ írta, én írtam h kitörlik méhet...nekem kijött lepény egyben akkor sztem ez is kórház meg dokifügőő, nekem csinálta meg itt aki szült(nyíregyháza)mindenkinek gondolom így szokták meg...
2008. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmiféle rémtörténet.

Megszültem a kislányt, aztán jött a méhlepény, aztán miközben varrtak, ellenőriztek, már újra ott volt a férjem és a babám, így velük foglalkoztam, a dokival meg hogy mit csinál, nem is törődtem. Mondjuk remegett a lábam, mert elfáradtak az izmaim rendesen a szülés miatt. De semmi extra nem történt.

Fogdostam a babámat, örültünk a férjemmel, az se érdekelt volna, ha közben kibeleznek :)

2008. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kibelezést azért nem kérek! :) Egyébként köszi a megnyugtató válaszokat! Mindenkinek Nagyon kellemes Ünnepeket! :)
2008. dec. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!