Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a menete egy császármetszés...

Mi a menete egy császármetszésnek, ha a kismama pánikbeteg?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hogy érted? Császárt szeretnél vagy maga a műtét?
2022. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Pszichiátriai kivizsgálás, ahol a terápia mellett megjavasolják a császármetszést. De! Én vigyáznék ezzel, nehogy utána elvegyék a babát... Enyhe pániknál nem császároznak, hisz ennyi erővel majdnem mindenkit lehetne, mert szinte mindenki fél a szüléstől.

Csakis akkor ha nagyon kutya a helyzet és látszik rajtad, hogy súlyos eset vagy.

2022. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék, sőt... de ettől függetlenül hozhatja úgy a sors, hogy valamiért kell, még szülés közben is történhet olyan, ami miatt indokolt lehet. 🤷🏻‍♀️

Szülés felkészítő oktató videót néztem és akkor jutott eszembe, mi van ha műtét közben is elkap egy pánikroham, stb.

2022. jún. 24. 14:48
 4/17 A kérdező kommentje:

"Enyhe pániknál nem császároznak, hisz ennyi erővel majdnem mindenkit lehetne, mert szinte mindenki fél a szüléstől."


Én épp a csmtől félek inkább, csak is indokolt esetben fogadnám el, ha muszáj.😅

2022. jún. 24. 14:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy spinális érzéstelenítést attól nem fogsz érezni semmit, ha elkap a pánik, gondolom elaltatnak közben, de azt nem szeretik mert a magzat vérébe is kerülhet és az nem szerencsés
2022. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Hidd el csak indokoltan császároznak, ha nem készülsz direkt erre. :) Akkor meg fontosabb lesz, hogy rendben legyetek, mint az, hogy hogyan születik meg a baba.

Én nem vagyok pánikrohamos, de amikor 37. héten közölték, hogy nagyon nem jó a ctg eredményem és ebből lehet baba lesz, akkor én is kaptam majdnem egy kisebb pánikrohamot, szóval próbálj a végére azért valahogy készülgetni lélekben, mert érhetnek meglepetések. :)

2022. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm nem pánikbeteg, de császár elején kapott egy kis mini pánikrohamot. Azt mondta, hogy kapott valami gázt, utána már lenyugodott és ment minden rendben tovább.
2022. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Infúzióban eleve adnak már a műtét előtt nyugtatót.
2022. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok panikbeteg (kop kop) de a Sote - n nekem adtak előtte 1 frontint(elvileg minden császáros kap). A világ legnyugodtabb embere voltam aznap 😅

Szóval nem tudtam panikolni, ha akartam volna se.

2022. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Én panikbeteg vagyok, sürgősségi császárom volt, a vajúdás 3 órája alatt kaptam panikrohamot a fajdalomtol, a csm maga volt a megváltás.
2022. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!