Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a menete egy császármetszés...

Mi a menete egy császármetszésnek, ha a kismama pánikbeteg?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is pánikbeteg vagyok.

Szerencsére sem a szülésnél sem a missed ab műtétnél nem jött elő. Nagyon másra figyeltem, akkor és ott.

Remélem minden rendben lesz, drukkolok 😘

2022. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🥰

Altatásnál nincs gondom, misedd ab műtétem nekem is volt sajnos,, meg egyéb műtét 2x. Attól tartok, hogy attól pánikolok be, hogy deréktól lefelé nem érzek majd semmit, de tudom, mit csinálnak és amiatt elkezdek kattogni és pánikolni fogok. 🥺

2022. jún. 24. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondoltam én is hogy para lesz hogy derektol lefelé erzeketlen leszek, de meglehetősen jól viseltem, annyi minden történt meg új dolog, hogy szinte fel se tűnt
2022. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pszichiáter megindokolja, teljesen mindegy, hogy enyhe pánikbeteg, hidd el, hogy vágni fog a szülész, mert mi az Istent csinál egy rohamnál? Nem kockáztathatnak, az biztos.


Ahhoz meg, hogy elvegyék tőle, ez kevés, ne is ijesztegessétek, valaki ezt is írta. Max. egy nagyon súlyos depressziónál, raptus melancholikusnál tudom elképzelni ezt, ennyiért biztos nem.

2022. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Biztosan könnyen megoldják, ha gond lenne. Abban biztos voltam, csak a hogyan rész érdekelt úgye.



Egyébként igen, köszönöm, hogy kitértél erre is. Ha ilyen enyhe pánikbetegségnél elvennék, akkor borzasztó sok babát vennének el. Nagyon ritkán és nagyon durva helyzeteket hozzák ki, pl ha most emiatt félek, hogy ébren műtenek, de nem is biztos, mert nem volt még példa rá. De ha tényleg kapok nyugtatót, akkor viszont nem lesz gondom nekem sem.

2022. jún. 30. 07:13
 16/17 Schenker válasza:
100%
Válassz altatásos császárt. Én is pánikos vagyok, ezért azt kértem. Pszichiáternek elmondtam, hogy mennyire rettegek a hüvelyi szüléstől és az egész procedúrától, így 15 ezerért már állította is ki a papírt, hogy császár. Az altatásról meg én dönthetek, mert jogom van hozzá. Nekem a szülés annyi volt, hogy elaludtam és amikor felébredtem, már ott volt velem egy csodás baba. Nagyon ajánlom a progi császárt mindenkinek, nekem szinte az összes barátnőm császárt kért, sokkal több a jó tapasztalat és kevesebb a komplikáció.
2022. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A hüvelyitől nem félek hál istennek, meg ahogy ismerem magam, én csm után életképtelen leszek, nem engedhetem ezt meg magamnak.
2022. júl. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!