Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi tekinthető szivárgásnak?

Mi tekinthető szivárgásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Takarítottam éppen, mikor éreztem, hogy folyik valamicske víz belőlem, nagyon minimális. Hordok állandó jelleggel tisztasági betétet már a kezdetektől, a legkisebbet, azt a vékonykát, gondolom tudjátok, hogy melyikre gondolok. Beszaladtam a mosdóba, sárgás váladék jött mint mindig, úgy értem ahogy egész terhesség alatt, csak vizenyősebb, nem fura színű. Kicsit beparáztam, mert a férjem nincs itthon, temetésén van (ő vezeti). Haza jönne, itt van pár percre, van aki átveszi tőle, ugyanis mindenre készültünk már, de nem fáj semmim, csak pár csepp folyadék jött, ilyenkor is hívni kell az orvost, menni a kórházba? Nekem azt mondták, ha elfolyik a magzatvíz vagy ha fájasaim vannak, akkor jelentkezzek. Ez attól még nagyon messze van. Szagra mintha másabb lett volna, mint a hüvely váladék úgy általában.


39+5 hetes vagyok ma.


2022. júl. 7. 14:09
 1/10 A kérdező kommentje:
*temetésen
2022. júl. 7. 14:10
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Sárgás volt?!

Az akár fertőzés is lehet.

Egyébként szerintem ez csak egy bővebb folyás vol

2022. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Igen, sárgás volt. Mindig az, egyforma, a kezdetektől. Csak most állagára vizesebb volt, emiatt ijedtem meg egy kicsit.
2022. júl. 7. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne stresszelj rá.

Pihen és ennyi

Ha újra tapasztalnád, akkor viszont menj be, nézesd meg :)

De szerintem ez nem az volt.


Nekem az első indult szivárgással.

Ott időnként elöntött, kb annyi mennyiség, ami a bugyit átáztatta. Főképp akkor, ha csináltam valamit. Sétánál, felállás, leülés, ilyesmik.

2022. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azóta ülök, nem merek járkálni sem. A baba mozog, úgy mint máskor is teszi. Tettem be nagyobb betétet, hát meglátjuk.
2022. júl. 7. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Akár elfolyósodott nyákdugó is lehetett. Nekem az első szülésem azzal indult. Egy jó adag folyásnak tűnt, azt hittem én is, hogy magzatvíz. De mint kiderült, elfolyósodott nyákdugó volt. De 24 órával már a kezemben volt a babám
2022. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Igen, az is lehetséges. De annyira minimális volt, alig több, mint általában folyik, csak annyi, hogy vizenyősebb, de ezért nem akartam feleslegesen berohanni, meg pár csepp folyadékra, eleve nem hiszem, hogy berendel az orvos.
2022. júl. 7. 14:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Megint jött egy picuri. Kíváncsi voltam, levettem a betétet és megszagoltam (tudom, nem túl elegáns, de mást lehet tenni?). Jó illatú a folyás, nem is tudom mihez hasonlítsam, édeskés, talán mikor tavasszal virágzik valamilyen bokor vagy fa, ahhoz tudnám.
2022. júl. 7. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Édes illatú a magzatviz is

Én lehet megnézetném.


Inkább egy felesleges kör, mint baj legyen

2022. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Felhívtam az orvost, ma este 7-re kell mennünk, azt mondta megnézi. Holnap délre amúgy is kellene mennem kontrollra. Csak nem akartam pánikolni feleslegesen. Mert tényleg csak folyadék cseppekkről beszélünk, persze nem kizárt, hogy nemsokára beindul a dolog, hiszen szombatra vagyok kiírva.
2022. júl. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!