Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan oldjátok, oldottátok...

Hogyan oldjátok, oldottátok meg a zuhanyzást?

Figyelt kérdés

Még sosem zuhanyoztam olyan helyen, ahol ne lett volna tisztaság, vagy takaritottam volna át előtte a fürdőt. Most fogok szülni, első olyan eset, amikor nem valószínű, hogy tiszta helyen kell zuhanyoznom. Írták a papíron, hogy 2 papucsot vigyek, egy zuhanyzósat és egy simát. Ezt hogyan képzeljem el? elslattyogok a fürdőbe, zuhanyzós papucsban megyek a zuhanytálcába is, majd ha végeztem, a sima papucsban megyek vissza, hogy ne hagyjak magam után pocsolyát a folyosón/szobában?

lehet alap dolog lenne, de kérlek ne szedjetek szét, tényleg komoly a kérdés 🙈 gyanítom lesz elég bajom, nem akarok még lábgombát vagy bármi egyéb fertőzést is összeszedni


2022. júl. 18. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy írod☺️
2022. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A zuhanyzós papucsban állsz a zuhany alá, egyébként a normál papucsot használod. Én vittem egy kicsi törölközőt, amit a földre terítettem kilépőnek. Így nem fenyegetett a veszély, hogy elcsúszom a vizes papucsban.
2022. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodtan visszaslattyoghatsz a fürdős papucsodban, a másik arra kell, hogy ha zokniban vennéd fel, ne ázzon el a ruhád.
2022. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Bementem a fürdőbe a normál papucsomban, áthúztam a zuhanyzós papucsot, abban lezuhanyoztam, mielőtt kiléptem volna megtöröltem a lábam, a száraz papucsba léptem ki, vizes papucs maradt a zuhanytálcában. Miután felöltöztem, kézben vittem magammal… nem lett minden csupa víz.
2022. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! 😊
2022. júl. 18. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk nagyon gáz volt a szitu, se egy fogas, se egy polc, se semmi ahova le lehetne pakolni, így már a szobában levetkőzött nagyjából mindenki fehérneműig és csak törölközőt plusz tusfürdőt vittünk magunkkal zuhanyozni.

Én simán fürdős papucsban slattyogtam vissza. Megtöröltem a lábam benne meg a belső talpát, hogy ne csúszkáljak benne és ennyi. Az, hogy hagytam 2 vizes lábnyomot az első két lépésnél mit sem számított a helyi viszoknyban...

Vigyel nedves törlőkendőt, amivel legalább azokat tudod fertőtleníteni, amihez muszáj hozzáérni. Pl. kabin ajtó, zuhanyrózsa, stb.

2022. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A gyermekágyon senki nem fogja nézni, miben slattyogsz, mert nem lesz ott veled senki, csak a szobatársad, őt szeritnem nem érdekli.


A szülöszobán, mikor szülés után letusolsz, ott azért tisztaságot tartanak.

2022. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Pécsen a császáros őrző zuhanya még okés volt, de a nőgyógyászati osztály (gyerekágyason nem volt hely) fürdője masszív fertő 🤮

Sajnos nem tudsz mit tenni vele, ha ilyet fogsz ki, max ahogy írták, fertőtlenítő kendővel áttörlöd amit muszáj érintened.

Papucsnak javaslok uszodait, azoknak vizesen sem csúszik a talpa és hamarabb is szárad. Kitartás!

2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kilépőt vittem, arra csorogtam papucsostúl és száraz papuccsal mentem vissza.
2022. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég kényelmetlen és macerás volt a kórházban zuhanyozni.

Vittem egy külön papucsot zuhanyzáshoz, az mindig ott volt a zuhanytálcánál.

Nálunk volt fogas, de mocskos volt, meg a csempe is. Be volt rakva egy szék a zuhanykabin mellé. Én azt használtam. Vittem be eldobható pelenkázó alátétet, leterítettem, és arra pakoltam a törölközőt, váltóruhát. A zuhanycsaphoz csak a jobb kezemmel értem hozzá, a ballal mostam magam. A törölközőt inkább nem terítettem ki sehova, csak leraktam egy zacskóra az asztalra összehajtogatva...és én is vittem nedves fertőtlenítő kendőt + a wc-re egyszerhasználatos ülőke takarót.

2022. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!