Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elnézést a buta kérdésért, de...

Elnézést a buta kérdésért, de szülés után hogy oldottátok meg a pukit sok szobatárs mellett?

Figyelt kérdés
Program császárom lesz, és félek, hogy nem fogok kiérni a mosdóba.
2022. márc. 30. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%
Otthon hogy oldod meg a férjed mellett? Gondolom neki se fingasz az orra alá?!
2022. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a te problémád ugyanez..


Amúgy kiértünk, ha nem, hàt nem..

2022. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

1. Mély kapcsolat lehet, ha nem engedhetsz meg egy pukit a férjed előtt :D


Egyébként kérdező szerintem ha kicsúszik senkit sem fog érdekelni. Én biztosan nem várnám el a szobatársamtól, hogy császár után tartogassa.

2022. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
3. Nem attól mély a kapcsolat, hogy odafingok valaki mellé. De ha neked igen, hát istenem, ez is egy szint 🙈😆
2022. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
4. Nem a fingástól mély nem kell kiforgatnod a szavaimat, nem lesz attól igazad. Attól mély, hogy ha kicsúszik egy puki nem dőlök a kardomba, főleg szülés után. Amúgy igen, nekünk ez a szint, gondolom neked meg a bujkálás a férjed elől, mert tudod, hogy egy fing sem fér bele a kapcsolatotokba. Brühühü de rossz nekem :D
2022. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,a többieknek is ugyanolyan gondjai lesznek mint neked.Senkit nem fog érdekelni. Nyilván megpróbálsz kimenni,ha nem sikerül, akkor odapukizol.Nem fognak megszólni miatta.Ne steesszelj ezen előre.
2022. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek, én sem szívesen élnék egy olyan kapcsolatban, ahol annyira sem bízunk egymásban, hogy nem lehet a másik előtt szellenteni.


Kérdező, szerintem előre ne görcsölj ezen, meg fogod oldani, hidd el. Ha mégis becsúszik egy-két puki, senki sem fog beszólni. Gratulálok a babádhoz!

2022. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
5os,tökéletesen egyetértek!
2022. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Sírok a röhögéstől (bár lehet a hormonok miatt). Persze odafingunk a párunk elé, én még a takarót is rárántom a fejére.. 🤣


Viccet félretéve azért ne keverjük már össze a kicsúszik a puki szituációt a direkt orr alá fingással. Aki pedig ettől is zavarbajön ő elgondolkodott már mit lát/tapasztal a párja szex közben, mit fog tapasztalni pelenkacserénél, mikor pl a trónörökös egy kellemes mosoly mellett arcon vizeli ha nem elég gyors? A szeretet egy mély kapcsolatban nálunk abból áll, hogy merek a kapcsolatban önfeledt lenni, hogy nem ítélkezünk és tudjuk azt, hogy a másik is ember, aki lehet, hogy nem szándékosan de mégis pukizik mikor ott vagyok.



A kérdésre visszatérve pedig, a többieknek is lesz elég bajuk ott. Igyekezz a mosdóban intézni, de ha nem sikerül annyi baj legyen. Hamarosan otthon lesztek.. 😊

2022. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
1-es pukinal cifrabb dolgok is megtörténnek hosszú házasságban,és úgy van jól,ha ilyeneken nem akadunk ki.Nem arról van szó,hogy valaki direktbe a férje, felesége orra alá fingik,de ha előfordul akkor ugyan mi történt?Semmi.19 éve élek együtt a férjemmel,van 4 gyerekünk akiknek a születésénél ott volt.Hát ott nem csak pukit hallott,látott,és ő is volt már olyan beteg,hogy nem csak a puki szaladt be. Most akkor válnunk kellett volna?Régen rossz,ha a társad mellett egy szellentést nem engedhetsz meg.6-os voltam.
2022. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!