Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt ti hogy oldottáto...

Szülés előtt ti hogy oldottátok meg a lenti szőrzet eltüntetését?

Figyelt kérdés

Világéletembe borotváltam

Mostis ezt tenném de egyszerüen nem tudom már,nem látom illetve nem is bírok szóval már régebbtől nem borotváltam így már eléggé időigényes lenne az eltávolitása es addig gugolni és tapogatva matatni nekem már nagyon megterhelő lenne


Mit tegyek?

Eléggé szégyelnék igy beallitani szulni

De lehet igy leszek kénytelen🤷‍♀️


2021. ápr. 11. 11:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Én látatlanban borotváltam, úgy érzésre, aztán kistükörrel ellenőriztem, nagyon vicces volt, esetleg a tükrös módszert megpróbálhatod.
2021. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Én emlékezetből borotváltam, de a kozmetikai tükör erre tökéletes.

Ki lehet bírni, pedig nekem nagy hasam volt, ikrekkel.

Előtte egy hétig - ha eddig nem- ápold, testápoló és borradir minden nap (méz+cukor tök jó pl) , majd kenj oda is olajat. Na ne a nyílásokhoz, hanem a szeméremdomb környékére. Olyat használj ami természetes, bio oil stb.

2021. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Megkéred a párodat, keresel egy kozmetikust, vagy mégy szörösen - senkit nem fog zavarni, nem te vagy az egetlen, aki nem tud ilyenkor borotválkozni!
2021. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Férjed nem tud segíteni? Én nem borotváltam le szülés előtt.
2021. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Akkor már vagy 7 éve nem láttam saját szememmel a lenti területet, úgyhogy rutinból 😀
2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is a férjem csinálta, végülis elég nagy gyakorlata van borotválkozás témában.
2021. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

'Eléggé szégyelnék igy beallitani szulni'


Hat van baj, rendesen. Es nem derekon alul, hanem nyaktol folfele.


Segitek: a korhazban lattak mar szoros noi nemi szervet, kepzeld van aki sose borotvalja le teljesen. A higienia miatt ugyis leborotvaljak ott helyben, ahol szukseges.

2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Még otthon jobb leborotválni, férjed segíthet!
2021. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Én a terhesség végén vagyok már, a jövő hétre vagyok kiírva... Nekem is meggyűlik a bajom a dologgal egy jó pár hete, én úgy érzésre leborotválom, aztán kézzel ellenőrzöm, hogy maradt-e még valahol, ha igen, ott átmegyek rajta még egyszer, amíg azt nem érzem, hogy sima lett mindenhol.. Aztán lesz amilyen lesz, biztosan jobb lesz valamivel, mint amilyen előtte volt :D ha még bírom idegekkel, akkor még a végén egy kis tükör segítségével átellenőrzöm ...
2021. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

Nekem vilageletemben a parom borotvalt intim helyen 😁

Mikor meg lett vegleges akkor megcsinaltattam es azota nincs gond.

2021. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!