Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudok hasleszoritott...

Hol tudok hasleszoritott beszerezni? És menyibe kerül? Még nem szültem meg de már most log a böröm alul. Ezért mindenképp szeretnék szülés után hordani!

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyogyászati és segédeszköz boltba kb1400ft egy honapja váltotam ki.
2008. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati boltok, jobb bababoltok. Az ára attól is függ, hogy milyen széleset, illetve milyen típusút választasz. Én pl. 30 cm széleset vettem, ami gumírozott és tépőzáras, így könnyű volt felrakni magamnak is - 3.500-ért vettem a Mária bababoltban.
2008. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2008. dec. 21. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a XV. kerben vettem, kismamaboltban. Nagyon kedves volt a tulaj, mondta, hogy ha szülés után kiderülne, hogy mégsem jó a méret, küldjem vissza a férjemmel, és kicseréli. www.babamama.shp.hu (a kismama fehérneműk közt keresd) 3.990 Ft
2008. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!