Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megválaszthatom, h melyik...

Megválaszthatom, h melyik kórházba szeretnék szülni? Milyen "eljárási folyamat" van? Kivel, és mikor kell közölnöm?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szülésnél szabad kórház választás van. Eljárás: Keresel egy számodra szimpatikus ott dolgozó orvost, megkérdezed, hogy vállalná-e a terhesgondozást és majd a szülést is. Ennyi. :)
2010. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hittem sokkal bonyolultabb :-)
2010. szept. 22. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak legyen beírva a kiskönyvedbe (pecséttel!), mert különben a mentő nem oda visz, hanem a körzetileg illetékes kórházba.
2010. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? ezt nem is tudtam. köszi
2010. szept. 22. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez igy van:)

Esetleg még ennynit tennék hozzá, ha nincs pénzed a dokit pénzelni, akkor fogadhatsz szülésznőt is! Ő nekik csak 20-30 ezer forintot kell fizetni, és (magánvélemény de...) jobban megérdemlik!


Üdv 37 hetes pocis

2010. szept. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sürgősségi esetben, komplikáció esetén is a legközelebbi helyre (ügyeletes kórházba) visz a mentő, nem a kért helyre, így hívjatok mentőt!
2010. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van pecsétje a kórházból akkor odaviszik, nem az illetékesbe. Tudom mert én is igy vagyok...
2010. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha van pecsétem és nem annyira sürgős még a kórház, akkor a mentősök az általam választott kórházba visznek, nem?
2010. szept. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!