Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A masodik csaszarmetszesnel...

A masodik csaszarmetszesnel hosszabb e a gyogyulasi folyamat? Ugyan ott vagjak e mint az elsonel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanott vágják, csak kivágják az első heget.

Nekem gyorsabban gyógyult, de szebben is dolgozott az orvos rajta, plussz rutinosabban kezeltem, tudtam már mitől és hogyan gyógyul szépen, mit szabad és mit nem csinálni. Ja, meg akkor már 2 gyerek miatt kellett gyorsan felépülni :-D

2010. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én dettó mint az első válaszoló:-)SOkkal gyorsabb volt a felépülés,regenerálodás:-)6.nap reggel jöttem haza akkor szedtek varratot és már be se ragasztotta doki a sebem,olyan szép volt.Neked is könnyű második császit kívánok:-)
2010. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a második kevésbé volt fájdalmas,gyorsabban javultam és agyilag is jobban el tudtam fogadnu.
2010. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,megnyugtattatok remelem nalam is igy lessz:-)))megegyszer koszi;-)
2010. jún. 26. 16:35
 5/8 anonim válasza:
Nekem az első nagyon gáz volt(irtó nagy túlsúllyal császároztak),14 hét volt a konkrét gyógyulás,addig rémálom,1 hónap kórház meg ilyenek.A második most húsvétkor volt,a túlsúly most is ua,de most készültem,homeos gyogyikkal,5 nap után hazamehettem és a 4.héten már csak heg volt,most meg szinte nem is látszik.A neten keress rá,2 félét kell szedni előtte utána!Nekem bevált.
2010. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot,remelem minden jo lessz az elso nem volt gond de ettol kicsit parazom,az elsonel nem tudtam hogy csaszar lessz lehet azert nem volt idom felni,de most tuti az lessz ezert felek.koszi mindenkinek:-)
2010. jún. 27. 16:34
 7/8 anonim válasza:
Ne parázz,én is u így voltam mint te,és még előző este kérdezte is az egyik nővér,hogy kell-e nyugtató?És nem kellett ,ezen meg is lepődtem kicsit.Akkor izgultam kicsit mikor elkezdett gyülekezni a csapat,dokimmal az élen,de a műtőben már vicceskedtünk.(mondjuk én most dokit váltottam,nagyon nem mind1,hogy áll a dolgokhoz,az előző császárnál azt se tudta mikor mi van csak mikor már hallottam sírni a lányomat akkor fogtam föl,hogy megszületett,most meg mindent mondtak)Szóval no para!Ha bízol a dokidban!Mikor lesz a BIG DAY?
2010. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
november kozepen,meg nincs pontosan kimondva,koszi szepen remelem minden jo lessz a vegere;)
2010. júl. 1. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!