Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehetne megoldani ilyen...

Hogy lehetne megoldani ilyen esetben az apás szülést?

Figyelt kérdés

Semmi segítségünk nincs akire rá tudnánk bízni a nagyobbik gyereket, aki alig 2 éves lesz, amikor a pici érkezik.

Baby-sittert nem keresek, mert az idegen lenne, nem szeretnék traumát okozni neki.


Van esetleg valamilyen "megőrző" a kórházakban, ahonnan apuka az aranyóra után el is vihetné? Ideális esetben addig aludna egyet.


Vagy más megoldás?

Aki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg?


Vagy felejtsem el az apás szülést?



2022. aug. 1. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs nagyi akkor inkabb hagyjátok ki
2022. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol tartasz, de ha 3-4 hónapod van addig egy szitter bőven megismerkedhet, a nagyobbal.

A nagynak is jobb lenne a saját ismert környezetében.

2022. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem, a kórház nem bölcsi, ezt nektek kell megoldani. És mi van, ha 2 napig vajúdsz, akkor 2 napot van bent a gyerek...?

Szitter lehet maximum. De nem mindegyik vallal 0-24 riasztast.

2022. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg baràt,unokatesò vagy szomszèd aki tudna addig vigyàzni a ,,nagyra".?Kòrhàzban erre nincs lehetősèg.
2022. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bébiszitter, addig van idő összeszokni. Vagy esetleg szomszéd, ahová be lehet adni pár órára, ismerős anyuka a játszótérről, védőnő által ajánlott más anyuka. A kórházba nem mehet, egyedül nem maradhat.
2022. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Tehát a bébiszitter akivel összeszokhatna addig bőven, az traumát okozna, de a kórházi megörzőbe bedobni vad idegenek közé, az nem?! Logikusan hangzik. Amúgy nincs kórházi megőrző, nem csomag ő, hanem egy 2 éves gyerek.
2022. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
nem lesz apás szülés túléli mindenki
2022. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy alkalom miatt szoktassam össze egy idegennel? Nekem meg ez nem hangzik logikusnak. Csak próbálom végiggondolni a lehetőségeket.

Amúgy programozott császárra készülök az előzmények miatt. De attól még szeretném ha ott lenne mellettem a férjem.


Köszönöm az eddigi tippeket!

2022. aug. 1. 23:01
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

teljesen mind1 nálunk már látogatási tilalom van tudjátok mi miatt...Akik a szomszédra bíznák..hajnal 3kor szerdán és 6ra,8ra megy dolgozni?

bébiszitter esetleg nem dolgozó rokon..de túlélitek

2022. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen paraméterekkel nem fogjátok tudni megoldani, mert nem fogják fogadni a 2 evést pár órára a csecsemő osztályon, főleg nem ilyen indokkal. A 8 napos babát sem engedték be arra a szülészetre, ahol szültem, mikor kezelésre mentem vissza császár után, az apjával odakint kellett maradnia. Pláne nem vigyáznak egy 2 évesre.

Valaki ismerős, barátnő, szomszéd lenne a megoldás, aki otthon marad vele, amikor eljön az idő.

2022. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!