Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest Szent János kórház...

Budapest Szent János kórház szülészet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Oda tartozom, így ott fogok szülni. Kicsit aggaszt, mert más miatt voltam már ott, és hát nem voltak túl jó tapasztalataim. Köszönöm ha meg osztod az élményed!

2022. aug. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon van jánosban szülök csiport, sok ott a jó tapasztalat.

Én is ott szültem lassan 4 éve, azóta sokat újítottak rajta.

2022. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh akkor csatlakozom a csoportba! Koszonom szepen :)
2022. aug. 25. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemosok hanyadekok,mar bocsanat,tisztelet 1-2 kivetelnek. De egyebkent mindenki mas aranyos. Meg a fogadott orvosos idoben szultem, de ugyeletben,nem akartam fogadni senkit. Teljesen jol vantak velem. Szuleszno,dokik is.
2022. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az már fél siker..:) köszönöm!
2022. aug. 25. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban szültem ott. Nagyon kedves szülésznőt fogtam ki, az orvos is rendes volt. Egy-kétágyas szobáért fizetni kellett, de megéri, a többi szoba sok ágyas, és nincs benne wc. A nővérek maguktól nem mondanak semmit, mindig kérdezni kell, ha nem tudsz valamit, vagy meg kell kérni, hogy segítsenek, de hallom, ez máshol is így van. A szoptatásban viszont valaki jött segíteni. Az én kisfiamnak terhesség alatt felmerültek betegségek, a gyerekorvos mindig jött tájékoztatni a vizsgálatokról, több szakorvos megnézte, szerintem alaposak voltak.
2022. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!