Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni aranyérre, (nem...

Szülés utáni aranyérre, (nem türemkedik ki), de vérzik. Mit szabad használni?

Figyelt kérdés
1 hete szültem, és szoptatok. Van itthon Reparon krém, de nem tudom merjem-e használni.
2008. dec. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sperti krém és kúp. Terhesség és szoptatás alatt is lehet használni, rá is van írva és tuti jó. Én ezután is csak ezt fogom használni.
2008. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jöttek be a krémek, de vettem aktív árpát/nagyon drága 6 e ft/és megkönnyítette aszékletemet.Most már nem ezt fogom enni, hanem vmi más olcsóbb élelmi rostot monjduk joghurtba és így szépen visszahúzodik.Hogyha nem kemény a széklet akkor az aryanér is elmúlik.Korpával fogok próbálkozi.
2008. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is ezzel kuszkodom, annyira kemeny a szeklet, hogy verzik. Mostanaban oszibarack nektart iszom, ez allitoolag a tej mennyiseget is noveli, raadasul a szekletet is puhitja, es nem verzek mar.
2008. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, nem a szeklet verzik, hanem a vegbel! :)))
2008. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő és Reparon kúp estére. Mindkettőt wc-zés és tisztálkodás után. Én még vízzel ki is mosom előtte, hogy nem maradjon széklen a végbélben. Egyél sok szőlőt és szilvát és teát mézzel vagy csapvizet igyál.
2009. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!