Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben ismer/ajánlana valaki...

Győrben ismer/ajánlana valaki olyan orvost akinél a programozott császár kérhető?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok az előnyökkel és hátrányokkal,egészségiügyi okom nincs arra,hogy programozott császárt kérjek,de rettegek a természetes szüléstől,gátmetszéstől,vákumos és hasbakönyöklős rásegítéstől.

2022. szept. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ezt így nem fogják neked megcsinálni, csak magánkórházban. Ezzel nagyon nem értek egyet, de sajnos ez van.
2022. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nagyon kis esély van. Én Győrben szültem márciusban, ott egyébként is nagyon-nagyon hüvelyi szülés pártiak, így szerintem is csak magán kórházban tudod megoldani. Pedig én is magánba jártam terhesgondozásra, de az állami kórházban szültem, mondjuk én természetesen is szerettem volna. Egyébként az égvilágon egy rossz szavam nem lehet, mindenki profi volt, le a kalappal előttük!
2022. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Minden kismama a szüléstől fél (én is) hát a gyerekágy 1000x roaszabb volt. Inkább mentem volna mindennap szülni!


A megszülni volt a legkönnyebb, pláne a győri csapattal.

2022. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Győrben kb. esélytelen ezt elintézni. Ott alig van olyan indok amit elfogadnak programozott császárra. Pesten nagyobb valószínűséggel sikerül. Egy ismerősöm a Sote-n szült így.
2022. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek fel pestre magánkórházba, ott választhatsz.
2022. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!