Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magánklinikán szeretnék...

Ha magánklinikán szeretnék programozott császármetszés, akkor odamegyek, megmondom, kifizetem és ennyi?

Figyelt kérdés
Előtte kell vajúdni, vagy megpróbálnak rábeszélni a természetes szülésre?

2022. szept. 12. 23:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%

Te miről beszélsz? A várandóssag alatt végig járnod kell a megfelelő vizsgálatokra.

A szülés nem olyan, mint amikor beülsz a körmöshöz szivárványos körmöket építtetni.

Jóságos Isten!

2022. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Oda állami intézménybe járok. Szülni oda megyek ahova akarok nem?
2022. szept. 12. 23:30
 3/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem, van ahol a 36. hétnél be kell jelentkezni és ctgkre már oda kell járnod. Egyébként sajnos így van, fizetsz, akkor császár.. no comment.
2022. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor már okés.
2022. szept. 13. 00:04
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
3. No comment, hogy egy nő dönthessen a saját teste felett, micsoda botrány.
2022. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Meg van szabva hányadik hétig jelentkezhet,siess nehogy lemaradj. Amúgy viszed a vizsgálat papírjait, aláírsz egy szerződést utána megbeszélitek hogy s mint legyen az érzéstelenítés stb., kifizeted pár napon belül az összeget és adnak egy időpontot.

Én bementem és fél óra múlva már kint is volt a baba, elvileg nem hagynak vajúdni,ha előbb beindul akkor is egyből mehetsz és rögtön császár,ennyivel jobb a magán. Nem hagynak feleslegesen kínlódni.

2022. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Kórház függő, hogy mit kérnek még pluszban.

Én nem oda jártam várandósgondozásra, ezért kellett egy szülésengedélyeztetés, (38.000ft) egy plusz várandósgondozás, (25.000ft) egy aneszteziológia, (30.000ft)egy aneszteziológiának megfelelő labor (22.000ft)amit holt ziher hogy sehol máshol csak náluk tudnak megcsinálni annyira értelmetlenül írják le, hogy miket kérnek pluszban, egy 36. heti uh (22.000ft) majd oda kellett nst-re járni minden héten már a 36. héttől. (nekem még 6500ft/alkalom, azóta emelték 8000-re)

Alap szülési csomag jelenleg ott 800.000 ft, de progi császárhoz kell választott orvos, az plusz 300.000 volt amikor én szültem (én természetesen szültem, de mellettem progi császáros anyuka feküdt) azóta lehet, hogy ezt is emelték mert nekem még az alap csomag is 650 volt.

Plusz kifizettetik a covid teszteket, meg ha kérsz fotózást, fülbelövést… vagy ha kell a gyereknek kék fény pl 25.000 ft első nap, második nap már csak 5000.

Szépen össze tud adódni.

2022. szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Oda állami intézménybe járok. Szülni oda megyek ahova akarok nem?


Nem. Sok magán kórházba legkésőbb 30-34. hétig be kell jelentkezni, szerződést kötni és onnantól oda járni vizsgálatokra. Gondolj bele, megjelensz ott szülni ők meg közlik hogy bocsi teltház van?


Államiban se mehetnél ahova akarsz, csak a körzetesbe.

2022. szept. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok, azt lehagytam, hogy Magyarországon szerintem egyetlen magánkórháznak sincs koraszülött osztálya, tehát ha van is szerződésed, ha a baba úgy döntene, hogy a betöltött 36. hét előtt akarna megszületni akkor nem fogadnak.
2022. szept. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, ne kívánjatok már egymásnak ilyen rossz dolgokat. Lehet eltérő véleményünk, ez annyira szomorú és gyerekes... ☹️


Mindenkinek boldog baba várást kívánok, könnyű szülést, komplikációk nélkül! Egészséget és boldogságot, az egész családnak! Legyetek nagyon boldogok! 🌹

2022. szept. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!