Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a miskolci megyei kórházban...

Ha a miskolci megyei kórházban szülök (Szentpéteri kapu), kell vinnem hálóinget, vagy adnak ott? Illetve a babának ruhákat?

Figyelt kérdés
Két éve szültem ott, akkor nem kellett egyiket sem bevinni, nem tudom, volt-e változás azóta.

2022. szept. 13. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! 2 hete szültem ott, nem kell vinni. Minden nap kaptunk tiszta hálóinget ha kértünk. A babának is adnak ruhát, csak a hazamenőset kell vinni, meg esetleg a fotózáshoz, ha akartok.
2022. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Még a terhességem elején vagyok, de valószínű, hogy én is ott fogok. Mesélnétek róla? Esetleg listát tudnátok írni, hogy mit kellett vinni? Bármi érdekelne. Köszi 💓🌹
2022. szept. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen a választ, ez jó hír. Akkor nem terhelném ezekkel is a táskám, így is alig férek el benne :)
2022. szept. 14. 08:38
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nálam biztosan jobb listát kapsz azoktól, akik nemrégiben szültek, én a két évvel ezelőtti emlékeimre hagyatkoztam a pakolásnál. Próbáltam azért szelektálni, legutóbb több olyan dolgot is vittem, ami végül feleslegesnek bizonyult.

Most a babának csak pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet viszek, pár pelenkázó alátétet, bár nem tudom arra lesz-e szükség, néhány textil pelenkát büfizéshez, meg egy pár kis kesztyűt, de azt legutóbb sem használtam.

Magamnak tisztálkodási szereket, nedves WC papír, fertőtlenítő törlőkendő a wc-hez, vagy van eldobhatós wc ülőkére való papír, törölközőket, papucsot, szülés utáni betéteket, eldobhatós/mosható hálós bugyikat (ha mosható, pici flakonban mosószer), Aloe First jól bevált gát sebre legutóbb, zoknit (a szülőszobán majd le fagyott a lábam, pedig június vége volt, és meleg), étkezéshez szükséges dolgokat, sok innivalót a tejtermeléshez, de ezt később is tudnak bevinni neked, orvosi papírok, iratok, kiskönyv, házassági anyakönyvi kivonat, ilyesmi.

Pakoltam egyébként külön egy kisebb táskát a szülőszobára, egyet a kórházi szobába, és egy picit a baba cuccaival.

2022. szept. 14. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm, Drága!

Nagy segítség nekem, le is fotóztam!


Könnyű szülést kívánok és jó egészséget az egész családnak! 🌹💞

2022. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pelenkázó alátét is kell, mi is hasznát vettük. Illetve ha van powerbank, akkor az nagyon hasznos, mert olyan kedvezőtlen volt a töltő helye. Ha nincs, akkor hosszú töltőt vigyetek. Esetleg még egy kisebb ételest, mert előfordul hogy pont akkor szopik, amikor ebédelni kellene és nem várnak a nővérek. Legalább a levest jó megenni, egyébként abszolút ehető volt az ennivaló is.
2022. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen, és köszönöm szépen :)

Akkor mindenképpen viszem az alátéteket is, azon már nem múlik, inkább legyen ott. A powerbank is jó ötlet, sok helyet sem foglal, köszönöm.

2022. szept. 14. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi újság veled azóta?
2022. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 3 hónapos a kislányom :)
2022. dec. 20. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, gratulálok még egyszer! 💓💓💓


Milyenek a mindennapjaitok? Én ma vagyok 24. Hetes várandós. 🤗

2022. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!