Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek az I. sz. Szülészeti...

Szültetek az I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikán, Budapesten az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok véleményt róla, hogy mégis mire lehet számítani tőlük.

Köszönöm!


2022. szept. 17. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a facebook csoportjukba. Én novemberbe megyek, vizsgálatokon jó bunkók voltak eddig, de! Az orvosok/ szonográfusok egyáltalán nem. Csak a nővérek, meg akiktől időpontot kell kérni. Amúgy a gyermekágyas osztályról többen sírva mentek haza a csoportban bevallották, de én más kórházból is azt hallottam hogy az a bent töltött 3 nap kínkeserves, úgyhogy attól nem félek
2022. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 hónapja szültem ott. Valóban a facebook csoportból a legegyszerűbb tájékozódni.

Én nem túl jó érzésekkel jöttem haza, de nem biztos, hogy ilyen sztorikat kéne olvasgatnod szülés előtt. :)

2022. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Facebook csoportban nem igazán engedik a negatív véleményeket ki, bár hasznos, vannak jó tanácsok is, érdemes megnézni.


Én személy szerint a szülést jól éltem meg, nagyon kedvesek a szülésznők, én egy fiatalt kaptam ki, az orvos is szuper kedves volt, szóval abszolút pozitív a szülés élményem.


Viszont a gyerekosztályról én is sírva jöttem el. Szó szerint menekültem. Borzalmas, kösd fel a gatyát meg szivd fel magad. Mivel én is csak a csoportból informálódtam, jó nagy pofon volt ami bent ért.

2022. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!