Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Duna Medical szülészet?

Duna Medical szülészet?

Figyelt kérdés
Aki szült már ott, megköszönném ha leírná a tapasztalatokat.

2022. szept. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár volt, de mindenki kedves volt, a kaja finom, a szoba kényelmes. Ami nem tetszett( de nem lehet vele mit csinálni), hogy állandóan ment este az A38-as tuc tuc zenéje és roló mellett is bejött a fény. Én füldugóval és szemkötővel tudtam aludni. Császár miatt nekem éjjel hozták etetni a babát, mert nem tudtam felállni fejfájás miatt.

Egy bunkó éjszakás volt össz-vissz, de ő nagyon paraszt volt és akkor még a nővérhívó sem működött, hiába kiabáltam ki nem jöttek pedig tuti hogy hallottak. De ez azért volt mert éjszaka lazábbak és akkor csak én voltam ott mint kismama szóval úgy érezhették lehet lazítani, most ez már tuti nincs.

2022. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhh, azért érdekes, hogy ilyen helyen is akadnak lekezelő nővérek. Mindenesetre akkor ezek szerint összességében meg voltál elégedve ha jól értem. Köszönöm a válaszod! :)
2022. szept. 19. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen összességében meg voltam elégedve. Apukával volt aranyóránk egyből császár után, a kaja jobb mint otthon. Minden kérdésre válaszoltak, mint szoptatás vagy császár hegkezelés, köldökcsonk kezelése, mennyi kakis,pisi pelus kell hogy legyen stb. Megmutatták hogy kell fürdetni és pelenkázni. Apuka és a családtagok egész nap tudták jönni,menni. Sőt ott felejtettem a hálóingem és a 6 hetes kontrollnál visszaadták névre szóló zacskóban😅 ja a fejfájás miatt plusz 2 napot voltam bent,mert vértapaszt kaptam rá,de azt nem számítottak fel. Szóval korrektek voltak.
2022. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!