Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel változi...

Szülés előtt mennyivel változik a baba mozgása? Elcsendesedik vagy ugyanolyan mozgékony, mint korábban?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám azt mondta, én nem mozogtam két napig.

Az én gyerekeim viszont aktívak voltak végig.

2022. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is anyukám azt mondta, hogy egy-két napig nem mozogtunk testvéremmel szülés előtt.

Már nagyon várjuk a babánkat. Hétvégén alig mozgott, de ma mindent bepótolt.

39+3 naposak vagyunk és izgatottan várjuk már apucival, hogy mikor indul meg a szülés, végre karunkba tarthatjuk picúrkánkat.

2022. szept. 19. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre különbséget. Talán akkor nem éreztem mozogni, vagy már nem figyeltem, nem tudom, mikor beindult a tágulás, vajúdás. Még aznap reggel az nst-n is ugyanúgy mozgott.
2022. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi különbség. Reggel még nem tudtam, hogy estére baba lesz a kezemben.
2022. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!