Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi nőgyógyászati klinikàn...

Szegedi nőgyógyászati klinikàn hogy zajlik a császármetszés?

Figyelt kérdés

Szegeden fogok szülni nagy valószínűséggel császárral a porckorongsérvem miatt. Azt szeretném kérdezni hogy aki mostanában szült itt hogy zajlott maga a szülés?

Apuka bejöhet és esetleg megkaphatja ő a mellkasàra?

Aranyóra van?

Meddig nem lehet velem a babám?

Az első babàm termesztésen jött világra és szülés után kb 4 órára már velem volt hazamenetelig.

Mire számíthatok?



2022. okt. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem ott kérdezed meg?
2022. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom apukának oda e adják de nekem 1 napig nem adtak oda persze még mutatták még qnnyi hogy apa nem mehet be a császárra
2022. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kovid alatt volt császárom szóval nem tudom most mennyire lesz segítségedre a válaszom. A férjem nem volt bent velem a műtét alatt, aranyóra sem volt. Elvitték a gyereket megfürdetni és a folyosón adták neki oda egy rövid időre. Éjszaka született a gyerek és azt hiszem reggel 6-kor hozták először, aztán 3 óránként. Az első nap csak rövid időkre hozták majd másnap, amikor felkerültem a gyermekágyra akkor már 0-24-ben ott van a kicsi.
2022. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kecskemétről fogok menni ide szülni, még nem találkoztam a doktor úrral, váratlanul alakult ez így hogy nem a városomban lessz meg a baba. Ezért kérdeztem, kicsit izgulok mert teljesen idegen lessz még minden.
2022. okt. 9. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress facebookon ,lehet van csoport, legtöbb kórház szülészetének van.
2022. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!