Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az igaz, hogy úgy szül a...

Az igaz, hogy úgy szül a lánya, ahogy az anya? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben tuti nem! Én voltam az első gyerek és vákummal, 2héttel korábban születtem. A tesóim pedig császárral, ők ikrek.

én pedig az első babámat császárral "szültem", fájás nélkül. Szóval anyu vajúdott velem egy napot, gondolom keményen megszenvedett értem, én pedig szó szerint egy fájás nélkül megkaptam a kisfimat. (elfolyt a víz és 3óra múlva sem történt semmi, oxitocinra sem)

Remélem a második is "könnyen" jön majd!

2008. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk megeggyezett...anyával
2008. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem császárral szült az anyám, az ikerhugaimat mmeg simán......én meg a fiamat simán.
2008. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan szültem, mint az édesanyám
2008. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kíváncsi lennék, főleg a vajúdás időtartamára... én első gyerekként 6 óra alatt születtem meg onnantól számítva, h otthon elfolyt anyum magzatvize...öcsém is így kezdődött, de neki császár lett a vége...valószínű, h én is 6-7 óra vajúdással megúszom?
2008. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ELŐZŐNEK IGEN ERRE SZÁMÍTHATSZ S HA ANYUD NORMÁLISAN TÁGULT NEM LESZ SEMMI BAJ NEKED SE, NEKEM IS ÍGY VOLT...MÁLNALEVÉL TEÁT JÓ TÖMÉNYEN 36 HÉTTŐL TESSÉK INNI, KÖNNYÍTI TÁGULÁST
2008. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én PONTOSAN úgy szültem, mint anyukám. Mindkettőnknek oxitocinnal indították, egyikünk sem tágult szinte semmit nagy fájások ellenére, mindkettőnket császároztak, ráadásul mindkét esetben hatalmas babák születtek(anyu esetében bátyám:4200 gramm, az én kisfiam:4500 gramm).

És a málnalevél tea nekem semmit sem segített. 11 óra vajúdás alatt 1 ujjnyit tágultam, ráadásul még oxitocint is kaptam.

2008. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon féltem hogy úgy szülök majd mint anyum, aki 24 órát vajúdott a bátyámmal, nagyon nehezen született meg stb. pedig nem volt nagy baba (3600g)

Én vajúdással együtt összvissz 6 óra alatt megszültem a fiam, mondjuk eleve nagyon erős fájásokkal indult a dolog.

Szóval a lényeg, hogy én egyáltalán nem úgy szültem szerencsére:)

2008. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám sokat vajúdott, én másfél óra alatt megszültem a lányom. Neki nem volt teje, nekem rengeteg van. Ő két év után esett teherbe, én első próbálkozásra.

Üdv

2008. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyu mindhármunkat simán megszült, én az elsőt császárral, mert nem tágultam semmit.
2008. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!