Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sopronban engedik a második...

Sopronban engedik a második babát császárral szülni ha az első baba is császáros volt?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Még nem várok második babát de az első szülésem borzasztó volt és 18 óra után végül sürg.császár lett belőle. Ha ujra terhes lennék is szeretnék császárral szülni. Valaki hasonló cipőben sopronban volt már?

2022. okt. 14. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Te valasztod, hogyan szulsz. Ha csaszarral akarsz, akkor ugy. Mondok jobbat: ha kadban akarsz szulni a korhazban, vagy negykezlab (igen, ez lenne az egeszseges a termeszetes szulesnel), vagy barhogy, azt is elintezik.

Csak kulonleges esetekben javasol az orvos mast (pl. ha a magzat, vagy a no eletveszelybe kerulne), de azt is megtagadhatod.

2022. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Jogilag lehet, ha nem engedik akkor küldd el őket a fenébe és kinyomtatva mutasd meg nekik az erre vonatkozó jogszabályt. Sajnos másképp nem megy bizonyos dokiknál.
2022. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Tudom, hogy nem ez a kerdes, de en is ketszer szultem, az elsot csaszarral problema miatt, masodikat huvelyi uton. En nagyon halas vagyok, amiert atelhettem a huvelyi szulest is. Hacsak nincs egeszsegugyi oka, ne felj tole. Konnyu szulest, jo egeszseget kivanok!
2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát ő átélte és ezért akár császárt. Tudom mostanában az egekig van magasztalva a vbac,de ha eleve retteg tőle az miért lenne neki jó. Én nekem a 2. Is császár lesz, mert a gyerek jobban jár vele magamat ismerve. Ma már mindent ki lehet pótolni császárnál ,erre van a baby biogaia stb.
2022. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!