Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi kell ahhoz, hogy valakit...

Mi kell ahhoz, hogy valakit egy csaszar utan ne kelljen ujra csaszarozni? (ha nincs semmi extra komplikacio a masodiknal)

Figyelt kérdés
A vedonom azt mondta, hogy engem ujra csaszarozni kell, mert tulsulyos vagyok es csak a vekony alkatuaknak van eselyuk siman szulni csaszar utan. Ez igaz? Mert nekem hulyesegnek hangzik, hisz a sebem nem is latszik es ez inkabb egyeni fuggo, nem? A gyerekek kozt kb. 4 es fel ev lesz (meg nem vagyok terhes, csak keszulunk ra), a csaszar hege nem is latszik, nagyon szepen gyogyult. Tenyleg nincs eselyem igy sem a termeszetes szulesre, mert kover vagyok? (80 kg korul mostansag - meg szoptatok)
2010. szept. 28. 16:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem, en nem is bantasnak fogtam fel, csak en a kerdesemre szerettem volna valaszt kapni es te ahhoz meg nem szoltal hozza semmit. De mindegy, mondom, hogy nem szamit.
2010. szept. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!