Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tapasztalt valaki...

Szülés után tapasztalt valaki véres székletet? Belső aranyér lehet? Akinek volt, mit kellett tenni, hogy elmúljon.

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem volt. Aranyér miatt. Először "csak" belső, aztán külső is lett. Ülni is alig bírtam. A 6 hetes kontroll után voltam gyógyfürdőben, az elmulasztotta, szépen visszahúzódott.
2022. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magától elmúlt 2 hónap alatt. Most terhesség alatt újra néha vérzik, szóval tuti megint nem lesz jobb a helyzet. Van akinek nem múlik el, azt műteni tudják. Nekem vérzett és nagyon fájt is szülés után, kijött teljesen az aranyerem. Előző terhességemnél is csak szülés után lett látható.
2022. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak kúpok a gyószertárba vény nélkül, vagy a háziorvosod felír egy kúrát nekrm az volt a legjobb.

Valószínű visszahúzódik de nem.mindig sajnos.Nekem.pl.megmaradt.

2022. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!